Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ezt hogy-hogy nem mondják be...

Ezt hogy-hogy nem mondják be a híradóba?

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 25. 23:41
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Miért a gyilkos amerikai véleményt szajkózzák? Sőt,most ,h bebktak,kuss van.
2014. júl. 25. 23:43
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
A gépet részeg orosz szeparatisták lőtték le.
2014. júl. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Azért mert ez nem hír, hanem álhír. Nincs forrásmegjelölés, sem pedig hitelt érdemlő bizonyíték. Ki mondta? Nincs név megadva, a konkrétumokat is nélkülözi. A hír először egy orosz propaganda lapban jelent meg: [link]


De ha magától a hírtől eltekintek és kicsit mélyebbre ásunk: miért akartak volna az ukránok légvédelmi gyakorlatot tartani? A felkelőknek nincsennek légi járműveik, az ukrán légtér teljes biztonságban volt tőlük.

2014. júl. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

az ukrán légtér nem volt teljes biztonságban tőlük,mert már lelőttek egy pár harci ukrán gépet. Nekik emberük sem volt a kezeléséhez. Miért lett volna érdekük lelőni,egy orosz géphez hasonló gépet?


[link]

2014. júl. 26. 00:01
 5/19 A kérdező kommentje:
Gyakorlatoztak???És véletlenül kilőnek egy BUK rakétát??És véletlenül eltalál egy gépet???
2014. júl. 26. 00:04
 6/19 A kérdező kommentje:
Micsoda "véletlenek"!
2014. júl. 26. 00:04
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Burkina Faso elnöke meggyilkolta Barack Obama amerikai elnököt. Bizonyos források szerint plejád marslakók finanszírozták a műveletet. Megbízható forrásból tudjuk továbbá, hogy az USA nem üzent hadat Burkina Fasonak, mert félnek, hogy internetes trollok lenáciznák őket.


^^ Ezt hogy-hogy nem mondják be a híradóba?

2014. júl. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
akkor megfordítom úgy, mert tényleg nincs név, oké, akkor miért nem közlik Oroszország véleményét? Mert mindig csak az a semmirekellő amerika.Most direkt megnéztem a híradót rtl-en. Persze bizonyíték ott nincs... De Oroszország, h mit mond, vagy a szakadárok vezetője..
2014. júl. 26. 00:17
 9/19 A kérdező kommentje:
Az soha nincs.
2014. júl. 26. 00:18
 10/19 A kérdező kommentje:
Eltalálnak egy olyan gépet,ami Ukrajana légterén halad el, letérítve az útirányról. És ott találják el. És gyakorlatoznak épp...hát persze.
2014. júl. 26. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!