Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik párt mit ígér?

Melyik párt mit ígér?

Figyelt kérdés

Most töltöttem be a 18-at, így elmegyek szavazni. A kérdésem az lenne, hogy melyek azok a pártok akikre lehet szavazni,illetve melyik mit ígér?Nem igazán figyelem ezeket, de ha már szavazok tudjam mire. Nem egyéni véleményre vagyok kíváncsi, ne kezdjen el senki nekem itt okoskodni.. Linkeket, ahol ezeket leírják!Köszi előre is


18L



2014. márc. 31. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

A baloldal nem ígér semmit, nekik az a programjuk, hogy Orbánt le kell váltani, azt minden jó lesz. Ebben van a nagy összefogásnak az ereje. Olyan nagy az összefogás, hogy a szavazás napján, vasárnap este, már mindenki külön helyen fogja várni az eredményt :).


A Fidesz programja az, hogy folytatják, amit eddig. És ezzel le is rendezték.


A Jobbik pedig kidolgozott egy részletes, tiszteséges programot, amíg a többiek gyűlölködtek. A program 84 oldal, de tömören, vázlatosan, interaktívan itt lehet hozzáférni:

[link]

2014. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Az összes bort, búzát, békességet.
2014. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

"Ne térítsd a csajt a szarjobbik mantrájával, és főleg ne "A Jobbik pedig kidolgozott egy részletes, tiszteséges programot," hazudozz"


Miért, nem dolgozott ki? Lehet, tudsz valamit, amit én nem -meglepődnék igencsak.


Máskülönben: " Nem egyéni véleményre vagyok kíváncsi, ne kezdjen el senki nekem itt okoskodni.. Linkeket, ahol ezeket leírják"

Tehát tudod te, hova rakd az egyéni véleményedet. A kérdésre válaszolj, és ne megint csak a veszekedést generáld, mint mindig. Amikor nincs mit mondanotok -az esetek 99%-ában-, akkor előjön belőletek a proletár önmagatok, és írtok hülyeségeket.

2014. márc. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

"Tehát tudod te, hova rakd az egyéni véleményedet."


MIÓTA egyéni vélemény az, hogy a jobbik egy harmatgyenge lufipárt, megvalósíthatatlan gazdaságpolitikával, és vérlázító rasszizmussal megfűszerezve? 14-16 %-on ÁLLTOK, EMBER!!


Számok nyelvén: jó eséllyel 10 emberből, akivel összefutunk az utcán, alig kettő áll melléd. Nekem meg 8 támogatóm van. Ennyit a magánvélemény-hülyeségedről.

2014. márc. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

:D

Remélem nem törölnek téged, mert ezt elrakom humor kategóriába. De nem baj, csak magadat járatod le ezzel az ovis észjárással. Megmutatod a kérdezőnek, meg azoknak, akik ezt olvassák, hogy milyen értwlmi szinten van egy átlagos Jobbik-fóbiás. Olyan következtetéseket von le magának, ami nem nagyon árulkodik egy emberi, kifejlett agynak a meglétéről.

2014. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Nem írnám le annyira a bal oldalt. Ez a program például [link] minden szempontból jobb mint a Jobbiké , ezt nemzetközi elemzők ma támasztották alá itt : [link]
2014. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
24%
Tökmindegy ki nyer mert ez olyan mint az alien vs predators.mi mindig veszítünk.. De a legjobb akkor is az Orbán
2014. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Ez egyre jobb :p. Hőzöngj még egy kicsit, jó nézni az ilyen világproletárokat, amikor hőzöngenek :).
2014. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tessék, a pártok honlapja, abban a sorrendben, ahogy a szavazólapon is lesznek.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


- Együtt 2014 : nincs honlapja. Megtévesztő, mert NEM azonos Bajnai Gordon pártjával, aminek a honlapja alább látható


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ha van időd, olvasgass még parlamenti naplókat, az eddig szerepelt pártok ténykedése itt nyomon követhető.


[link]

2014. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsónak a részletes linkeket :) A többiek meg...:D
2014. márc. 31. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!