Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Bejut-e az LMP negyedikként a...

Astoria következik kérdése:

Bejut-e az LMP negyedikként a Parlamentbe?

Figyelt kérdés

A legnagyobb szórást az összes közvélemény kutató eredményeiben az LMP produkálja (2-6%), ami 3szoros különbség, ez is, illetve például, hogy a Fidesz 28-37%-on áll, kutatástól függően számomra bizonyítja, hogy mennyire megbízhatatlanok ezek az elemzések. Kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is, reálisan, attól még, hogy nem szereted őket lehet reálisan látni az esélyeket.

[link]



2014. febr. 25. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Remélem. Minél több párt van a parlamentben, lehetőleg új, friss, nem rendszerváltó pártok, annál több esély van parlament körülményekhez képest normális működésére és egy belátható időn belüli politikai garnitúra váltásra.


Viszont szerintem nagyon a határon billeghetnek, nem tudom bejutnak-e.

2014. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
tuti nem...az összes politológus is szinte kizárja...én nem bánom amúgy, mert stifler egy idi@@ta :D
2014. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Remelem nem, egy arctalan, celtalan senkik.
2014. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért lennének céltalanok, azért mert nem hatalom mániások? Vagy vannak konkrét érvek. Beszélgetni szeretnék, konkrét érvekkel, ha lehet köpködés és személyeskedés nélkül.
2014. febr. 25. 14:39
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

nem mert az LMP az intelligens embereket célozta meg abból meg nagyon kevés van.

az emberek 80-90%-a gyökér, és még az intelligensek se szavaznak mind az LMP-re

2014. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

nem hiszem, mert aki eddig lmp-re szavazott volna, az tudja, hogy most a legfontosabb, hogy eltakarodjon ez a maffia


ezért belátja, hogy most az összefogásnak kell nyernie, és az lmp-re adott voks, csak orbánt tartja hatalmon


ezért az lmp most a jobbiktól meg a fidesztől próbál szavazatokat szerezni, de hát ez nem olyan könnyű


szóval szerintem az lmp most két szék között a padlóra esik

2014. febr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsó ez nagy baromság. aki az lmpre szavaz az tudja hogy az összefogás legalább ugyanolyan rossz mint a fidesz. nem véletlenül mondják h az egész politikai elit takarodjon a fenébe. gyurcsány, bajnai és orbán összejátszanak a színfalak mögött.
2014. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy az egyik maffia helyett behozni egy másikat butaság. Nekem teljesen mindegy, hogy Orbánék vagy Gyurcsányék vannak-e a "tutiban", ezért szavazok az LMP-re, ami ugyancsak nem tökéletes, de elvből politizálnak (csakúgy, mint a Jobbik is szerintem, csak azok az elvek nem tetszenek annyira), nem pedig a hatalomért. Ha a hatalomért csinálnák, akkor beálltak volna az összefogásba, és akkor lehet leesett volna akár 1-2 miniszteri szék is, az meg már ugye elég jó kis aranybánya...
2014. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!