Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek helyesen cselekede...

Szerintetek helyesen cselekedett Apám?

Figyelt kérdés
Egy képviselő választáson induló személy jött ma hozzánk,viszont feljött a kapun semmi szó,vagy csengetés nélkül és az ajtónknál kopogott....Apa kiment és azt mondta neki,hogy semmi joga nincs más tulajdon udvarára semmi szó nélkül feljönni, és aláírást gyűjteni itt,és megkérte hogy távozzon....Kicsit fura a kérdés,de nekem jóhiszemű idős embernek tűnt ...kérlek normális válaszokat várok küldjetek!

2014. febr. 24. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tette. Az enyém nem fogalmazott volna ilyen finoman.
2014. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is hanyatt estem volna, ha csak úgy valaki besétál a nyitott kapun az udvaromba.
2014. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak egy idősödő,55 éves körüli ember volt a személy...én személy szerint sajnáltam,és ezért is tettem fel ezt a kérdést...
2014. febr. 24. 18:04
 4/9 A kérdező kommentje:
Uvariasan bemutatkozott,és bocsánatot is kért a végén..
2014. febr. 24. 18:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Faternak inkább a kaput kéne zárva tartania, ha ennyire felbosszantja egy ilyen esemény!
2014. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy csengetett, csak kint voltatok az udvaron és ő ezt látta. Attól még hahózhatott volna. Teszem azt éppen akkor vágtok ki egy fát és a fejére dől. Biztos MSZP-s volt, ők megszokták, hogy a magántulajdon az nem szent.
2014. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem már mindenki bent volt...mire kimtentem már a terasz ajtón kopogott befelé
2014. febr. 24. 19:09
 8/9 anonim ***** válasza:

" Biztos MSZP-s volt, ők megszokták, hogy a magántulajdon az nem szent."

Mégis a Fidesz nyúlta le a magánnyugdíjpénztárakat.


Helyes is meg nem is.Ha csukva lett volna a kapu akkor valószínű csengetett volna.

2014. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Apád teljesen normálisan reagált.
2014. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!