Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Önök mennyire érzik hitelesnek...

Önök mennyire érzik hitelesnek ennek az új kutató intézet eredményeit? Vagy annyira tekinthetők hitelesek, mint az Ipsos vagy a Századvég? Mi a véleményük?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 17. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyjából hiteles.

A pártok támogatottságát tekintve +-3 százalék.


A kormánypárttal való elégedettséget tekintve hiteles, szerintem.

2014. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem mondtak semmi újat. Az én tippem ehhez képest nem tér el 5%-al sem. De azért ez egy vicc: "Az összes megkérdezett 42%-a biztosan elmenne voksolni, tud pártot választani, és azt meg is nevezte a kutatás során"


Szóval az emberek 58%-át senki de senki nem képviseli ebben az országban. Persze ezt eddig is tudtam, de azért egy vicc. Vagy inkább szánalom?

Ja, és nézzétek meg az elégedettségi felmérést is, ahol 14% mondta, hogy elégedett (illetve 2 nagyon). Szóval ebben az esetben 84% azon emberek aránya, akiket senki sem képvisel igazán a Parlamentben. Hát igen, inkább szánalom.

2014. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek. Én a pártok erőviszonyában kételkedem, hisz sokan lefitymálják a Jobbik erejét. Mondják, hogy 10% se. Ez pefig több, mint a dupláját mondja így.
2014. jan. 17. 21:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek. Én a pártok erőviszonyában kételkedem, hisz sokan lefitymálják a Jobbik erejét. Mondják, hogy 10% se. Ez pedig több, mint a dupláját mondja így.
2014. jan. 17. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Kizárt,hogy ez hiteles.
2014. jan. 18. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!