Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért kell EU-ellenes politiká...

Miért kell EU-ellenes politikát folytatnunk?

Figyelt kérdés
Mintha a középkorban lennénk.

2013. aug. 11. 10:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

75% Jóval több kötelezettségszegést hajt végre a többi állam, mint Magyarország ... Miért nem nézünk utána, mielőtt fröcsögünk ész nélkül?

Úgy sajnálom az ilyen embereket, akik nem tudnak nem képesek vagy nem akarnak tájékozódni ...

2013. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
17%

Azért szükséges, mert az Európai Parlament bizonyos döntéseink hatására olyan intézkedéseket hajt végre, amelyek kettős mércét alkalmaznak, vagy beleszólnak olyan dolgokba, amelyekbe nincs jogosultságuk beleszólni.


Ennek valószínüleg az is az oka, hogy bizonyos gazdasági/politikai(/világnézeti/vallási?) lobbiérdekeknek nem tetszik Magyarország szuverenitási törekvései.

2013. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
14%
Miért, az EU-nak miért kell magyarellenes politikát folytatnia?
2013. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Shai-Hulud ***** válasza:
40%

"Magyarország szuverenitási törekvései"

Aki szuverén akar lenni, az mi a francnak lép be egy közösségbe?

Ha pedig belép, akkor tudomásul kell venni, hogy ott vannak szabályok is.


Az hogy mások ellen is vannak eljárások, minket mennyiben mentesít?

Ezt az indokot már az óvodában sem fogadták el.


Az EU nem folytat magyarellenes politikát. Tojnak ők nagy ívben arra, hogy román vagy-e, vagy magyar, vagy éppen tót. Ők a szabályok, és a normák megsértéséért, a demokratikus ellenőrzési rendszer megszüntetéséért, az egyértelmű hatalomcentralizációért szálltak ránk.

És mi tagadás, ezek miatt teljes joggal.

2013. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

"Aki szuverén akar lenni, az mi a francnak lép be egy közösségbe?

Ha pedig belép, akkor tudomásul kell venni, hogy ott vannak szabályok is. "

Bármilyen közösségben vannak szabályok - ez rendben is lenne.

Csak vannak szabályok, amelyek mindenkire vonatkoznak. Ha bárkivel kivételt tesznek egy ilyen szabály betartatása során, akkor a többi tag jogosan háborodhat fel a kettős mérce alkalmazása miatt.


Másrészt egy közösség tagjaként vannak dolgok, amibe a közösségnek nincs beleszólási jogosultsága. Maximum javaslatokat tehet.


"Az EU nem folytat magyarellenes politikát. Tojnak ők nagy ívben arra, hogy román vagy-e, vagy magyar, vagy éppen tót. Ők a szabályok, és a normák megsértéséért, a demokratikus ellenőrzési rendszer megszüntetéséért, az egyértelmű hatalomcentralizációért szálltak ránk. "

Azért szálltak ránk, mert bizonyos lobbiérdekeknek ez céljukban állt és hogy hasonlatoddal éljek - "elmentek beárulni az óvónéninek". Az "óvónénit" meg nem az elkövető kiléte érdekelte, hanem az "árulkodások" - függetlenül attól, hogy mennyire valósak vagy sem.

2013. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
94%
Valaki mesélje már el, hogyan kell ma szuverénnek lenni. Azért folytatunk EU-ellenes politikát, mert pártunknak és kormányunknak ez hoz idehaza hasznot. Akár a kárunkra is. Együttműködni nem lehet úgy, hogy szembeköpjük a partnert. Problémák vannak. Ezer módja van ezek felvetésének. Ez az ezeregyedik elég alpárinak tűnik. És a nagyobb hatalom, nem szereti ha ok nélkül is piszkálják. Majd ha mi leszünk 300 millióan és a mi gazdaságunk lesz olyan, mint a németeké, mi fogjuk nem szeretni. A világ ilyen. De azt is kérdezzük meg, vajon ugyanez a világ miért nem utálja a finneket, izlandiakat. Pedig ők se szeretnek minden, és ezt nem is hallgatják el.
2013. aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sokszor mondták már ezt... Lassan ott tartunk, hogy a svájci kantonoknak nagyobb önállósága van, mint az eu tagállamainak!

Európai uniónak nem birodalomként kell működnie, hanem egy szövetségi rendszernek, akik kölcsönösen segítik egymást erőforrásokkal tehermegosztással stb ...

2013. aug. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
konfliktus nélkül nincs egyezség, csak is diktátumokal szoktak konfliktus nélkül aláírni ... Itt érdekek ütköznek, nyugodtan utána lehet nézni Francia paraszt mennyi földtámogatást vehetett fel és a bolgár ugyan oylan földterületre mennyit kapott ... ég és a föld
2013. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!