Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a vélemény arról, hogy nem...

Mi a vélemény arról, hogy nem lesz előzetes regisztrációhoz kötve a választási részvétel?

Figyelt kérdés
A Fidesz azért demokratikus szabályokat azért a 2/3-os többsége ellenére komolyan veszi.Ezt most már nem lehet másként értelmezni.
2013. jan. 4. 18:00
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Kedves 9. és 10.

Ő legalább megvilágosodik néha.

A fent említett Úr,még arra is képtelen volt,annyira sokat ivott intravénásan.A szart amit akkor okozott 1994-1997 között,azt meg mossa ki valaki más ugyebár.

Valamit leépíteni azt mindig nagyon tudunk,de valamit visszaépíteni,sajnos azt kedves Uraim,csak kevesen tudnak.

Egy kis emlékezés: Minden napra jutott a hírekbe az alábbiakból: /1994/Gyárbezárások,tömeges leépítések,mindent eladni gyorsan sok közművet eladni,utána mindenki mehet amerre lát,kényszervállalkozónak ahová akar.Hiszen el is lehet menni...a határ nyitva van.Hiszen Ő vágta el

Alois Mock osztrák külügyminiszterrel a drótot Sopronnál.

Ő nem,ő nem tett tönkre semmit Uraim,dehogy tette,csak ez a csúnya Viktor bácsi,az építi le a jogrendet.

Úgy is lehet fogalmazni: 60 év mocskát próbálja helyrehozni.Most van helyrehozva,nem leépítve kedves Uraim.

Most kerül minden vissza,mert ha így lett volna,akkor nem kellett volna semmit elvágnia Hornnak Sopronnál.

Ő ezzel be is ismerte mit szolgált addig.A JOGRENDET,egy

kis szögesdróttal/bocsika/!!

Ha az a jogrend nem lett volna,akkor nem lehetne észrevenni az oszrák-magyar határt,ahogy nem lehet az osztrák-németet sem!

2013. jan. 5. 11:08
 12/27 A kérdező kommentje:
Szokatlan ez a csend.
2013. jan. 5. 11:44
 13/27 doboszoli ***** válasza:
100%
Úgysem lehet megértetni a vakkal, hogy virrad.)
2013. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
77%

Hát ezt teljesen máshogy látjuk. Szerintem, amit Orbán csinál, az a rombolás, Horn Gyula pedig épített. Ő létrehozta a magánnyugdíj-rendszert, ami építésnek számít. Orbán megszüntette, azaz lerombolta. És csinált helyette valami újat azon túl, hogy felélte az elrabolt pénzt? De mondhatok mást is. Horn alatt Magyarország külkapcsolatai kitűnőek lettek. Míg Antall alatt ellenségeskedtünk a szomszédainkkal, Horn stabilizálta ezeket a viszonyokat. Most Orbán megint nem csak a szomszédos országokkal veszett össze, de még a nyugati kapcsolatainkat is tönkretette. Ez nem építés, ez rombolás. Ha csak nem számítjuk építésnek a baltás gyilkos országával való jó kapcsolatokat.


Orbán előtt Magyarország egy stabil alkotmányos jogállam volt, ahol érvényesült a jogbiztonság. Most leépültek a jogállami intézmények és garanciák, ami szörnyű pusztítás. És mi épült fel helyette? Az önkényuralom. És még folytathatnám a sort az összes területen a művészetektől a közoktatáson át a határon túli magyarok ügyeiig.

2013. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Szeretném megköszönni a 14.-nek.

Teljesen másképpen látjuk,de már az is óriási eredmény a bal oldalról,hogy nem vagyok egy hülye barom.Ezért köszönet.

Talán elkopnak végre azok az emberek akik mást sem tudnak csak mocskolni.

Nyilván nem tudjuk egymást meggyőzni nem is ez a cél.

-Horn/nem én hoztam fel ezt az alkoholista embert/idejében,próbáltunk mindíg mindenkinek megfelelni.Állandóan mindíg szolgai módon mindenkivel csak jól szabadott beszélni,nehogy az isten szerelmére megsértsünk már valakit.Ennek az lett az eredménye,hogy a magyar érdekek folyamatosan sérültek,és kezdte már mindenki na magyarságba beletörölni a cipőjét.

/Malina Hedvig ügy,délvidéki magyarverések,Komáromi egyetem,Bolyai Egyetem...nem ragozom/Már elnézést

ez egy 1000 éves nemzet,miért kéne ezt eltűrni mindíg.

Szerintem ez nem nacionalizmus,hanem felelősségteljes

politika.Igenis ki kell állni a magyar érdekekért mindíg mindenhol,legyen az Ausztráliában,vagy Szabadkán/

Ezért Orbánékat nem szabad bántani,hiszen ez egy értékrend.Próbálnák mondjuk Lyonban mindíg a német túristákat agyba-főbe verni,nem egyszer...hanem rendszeresen.Kérdem én, Angela Merkel mit csinálna.Mosolyogna,csakhogy ne vesszen össze soha senkivel.Szerintem másnap már nem is kellene bemenni a

Bundestag-ba.Egyszerűen kiállnának mögüle a párttársai,és lemondatnák./hangsúlyozom,nem a másik párt!!!/

Nekünk meg egy ilyen embert kellett 4 évig elnézni,és még örülhettünk hogy nem kellett már senkinek még négy évre.

Egyszerüen elment mindenkinek itt az esze?

2013. jan. 5. 16:33
 16/27 anonim ***** válasza:
65%

Amit Orbán csinál a külkapcsolatokban, az nem magyar érdek. A magyar érdek az lenne, hogy eredményesen integrálódjunk be Európába és a nyugati világrendbe, mert csak ez hozhat számunkra jólétet és haladást. Az hogy mindenkivel veszekszünk, kioktatunk (kokik, sallerek, az EU vezetői egy vidéki kóceráj vezetésére se alkalmasak stb.) szánalmas, nevetséges, és nagyon káros is.


És abban mi a magyar érdek, hogy Azerbajdzsán, meg Tadzsikisztán lett a barátunk? Kell nekünk egy olyan önkényuralom, ami csak nyomort szül?


És végül Orbánék óriási károkat okoztak a határon túli magyaroknak is. Nem hajlandók elismerni az ottani legitim magyar szervezeteket, sőt folymatosan ellenük agitálnak (RMDSZ, Híd-Most), mert azok nem fekszenek le nekik. Ők Budapestről akarják személyesen irányítani az erdélyi és a felvidéki dolgokat is, ezért megpróbálják szétverni az RMDSZ-t és aláásni a Híd-Mostot, és a saját bábpártjaikat erőltetik akkor is, ha az ottani magyar szavazóknak nem kellenek. Ennek az a következménye, hogy a kinti magyaroknak elmegy a kedve az egésztől, és sehova se szavaznak.

2013. jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

Az egész a Schmitt-ügyre emlékeztet: szerintem akkor is pár hétig szándékosan hagyták őrjöngeni a ballib újságokat, politikusokat, aztán egyszer csak Pali bácsi lemondott. Pedig már ők is elhitték hogy maradni fog, és évekig ezzel a hülyeséggel amortizálhatják a kormányt. Most is így lehetett, simán lehet hogy az egészet félrevezetésként dobták be, a baloldal már készült Brüsszelben feljelenteni a kormányt (a poén hogy Belgium konkrétan az egyik ország ahol van regisztráció), aztán egyszer csak hopp, visszavonva az egész.

Hajmeresztő taktika, csak kérdés jót tesznek-e ezek a lépések valakinek. Addig oké, hogy lejáratják az eddig is lejáratódott "publicistákat", "véleményformálókat", de sajnos a baloldali közönségben már olyan fokú gyűlölet izzik hogy nem jó ezzel játszani. Eljutottak a hiszterizáltságban addig hogy most már semmi se jó, ha nem lesz Bajnainak és az MSZP-nek négyötöde, azért is a Fideszt fogják hibáztatni és csalást emlegetnek.


A regisztrációt magát meg sajnálom, egy jó megoldás lett volna legalább egy részét kiszűrni az analfabéta szavazóknak.

2013. jan. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, ha mindenről megvan a megdönthetetlen véleményxed,mint a pártodnak akkor miért kérdezel. Ha viszont szereted hallatni a saját hangodat akkor írj magadnak. Tudod mekkorát fogsz csalódni hiszen egyre jobban kikristályosodik,hogy a bölcsek köve nincs nálatok! Mi van a regisztrációs törvénnyel? Ugye, ugye még a két bizottságban helyet kapott alkotmány bírónak is más volt a véleménye! Gondolkozz már el.
2013. jan. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
89%
7/18 -nak . Horn bár erre a MALÉV-MÁV dologra nem emlékszem, de ha igy is történt akkor mondhatjuk,hogy ez nála delirium állapotában történt. A fidesznél meg az a siralmas és kétségbeejtő, hogy teljesen normális állapotban mondanak őrjítően meglepő ostobaságokat, blődségeket és lehet,hogy ezt ők még el is hiszik ?!
2013. jan. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Kedves 19.

Nem szeretem,ha nem emlékeznek az emberek olyanra,amit egy miniszterelnök mondott.

Ez nem 1490-ben Mátyás király halálakor történt.

Ráadásul olyan zavart okozott,hogy akkor mindenki a munkahelyeken erről beszélt.

Ilyet egyszerűen nem lehet ma megcsinálni.Neki azt is lehetett.


ARRA IS AZT MONDTA: NA,ÉS!

Na ennyire érdekli Őt,és az egész pártját az ország!!!!!!!!!!!

2013. jan. 6. 10:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!