Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jó lenne az USA-nak, ha a...

Jó lenne az USA-nak, ha a Republikánusok lennének hatalmon?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem igen , ők hazafiasabbak , fehér ember pártiak és nem a kisebbségeket támogatják , kapitalistábbak.


Egyébként a republikánusoknak is van beleszólása a politikába.

A képviselő testület republikánus a szenátus demokrata.


Hogyha republikánusok lennének hatalom akkor a képviselő testület demokrata lenne.

2012. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha belehajszolják őket egy háborúba pl. Irán ellen akkor igen az rossz lenne az USA-nak mert a gazdaságot megviselné.
2012. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
*belehajszolnák
2012. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Írta valaki itt valahol, hogy őket "agresszív patrióta" ként lehetne jellemezni.

Hát így is van. Túl konzervatívak, elég kirekesztőek, vannak dolgok amiket vallási szemszögből néznek, ez szerintem ebben a században meg már elég gáz, de az USA amúgy is elég vallásos.

Keress rá Sarah Palinra :D

2012. nov. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért kicsit aggasztónak tartom, hogy az utóbbi két alkalommal, amikor republikánus elnök került hatalomra, az USA háborúba keveredett... Szimpatikusak lennének amúgy, ha nem háborúznának folyton.
2012. nov. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!