Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vajon Orbánt titokban titkol...

Vajon Orbánt titokban titkol valamit?

Figyelt kérdés

Nos, ma 2 lehetőség van:

- Orbán megörült, és hülye, esetleg fogyatékkal él

- Orbánnak valami terve van a zsebében.


Ugye a belföldi tőke, egyre jobban megy inkább külföldre. Mert a cégek vállalatok itthon bezárnak, és ide meg nemisigen jönnek.


Ime egy példa:

[link]


Ezenkívül folyamatosan megyünk lejebb, és azért megy az adó hogy "tartsuk" magunkat, nem hogy valamit is félrerakhassunk.


Szóval vélemények?



2012. júl. 26. 01:22
1 2
 1/13 nem dávid ***** válasza:
86%

"Orbán megörült, és hülye, esetleg fogyatékkal él "



Igen ez ígyvan! többi pedig ebből következik...

2012. júl. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 nem dávid ***** válasza:
96%

"Ugye a belföldi tőke, egyre jobban megy inkább külföldre. Mert a cégek vállalatok itthon bezárnak, és ide meg nemisigen jönnek. "



Te akarnál egy olyan országba lenni befektető ahol heti 2uj adó és visszamenőlegesen hoznak törvényeket illetve a csőd szélén áll?

2012. júl. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nyíltan titkol
2012. júl. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
az egész nyugati világ a csőd szélén áll.
2012. júl. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem az a kérdés én mit akarok, vagy hogy mért teszik. Ez van, kimennek a cégek, bezárnak, az adó végett.


Ezzel minden ellenzék is egyetért. Szerintem mi magyarok is. Csak a fidesz nem hiszi el, feltéve ha van valami a tarsolyában, ami ezt kompzenzálná/kompenzálja.

2012. júl. 26. 02:44
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Igen van neki terve. Vagyis épp másokét hajtja végre. Ugye tudsz róla, hogy Orbánt a Soros Alapítvány taníttatta ki?

Van még kérdésed?

2012. júl. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Te akarnál egy olyan országba lenni befektető ahol heti 2uj adó és visszamenőlegesen hoznak törvényeket illetve a csőd szélén áll?"


Nem. Viszont ő épp nem erre célzott, hanem hogy ha már minden hazai céget kinyúvasztottál akkor már csak importálni tudsz.

2012. júl. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

orbán-matolcsy 2 lsd én pörgő őrült

olyanokat tudnak "alkotni" hogy az épeszű ember csak kapkodja a fejét


nagyon durva álomvilágban élnek

eddig ugye nem volt szabad kezük és nem tudtak keményen államcsődöt produkálni de most minden feltétel adott


csak arra lennék kíváncsi most kire kenik a xart?

ha a parlamentben az összes nem fideszes fityiszt mutat akkor is az van amit a fidesz akar

2012. júl. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha Orbán kerül szóba nekem az a közmondás jut eszembe ami így hangzik: bolond jukból bolond szél fúj. Én már csak legyintek mikor előadja az új agyszüleményeit, Matolcsinál szintúgy.
2012. júl. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy a Jobbik felvetette, hogy az EU összeomlásának előrelátása végett, keleti (orosz, török, irán) fele kéne haladni. A Fidesz is kezdi kapisgálni hogy igazuk van, de ők úgy fogalmaztak "Megvárják még összedől az EU". Na de ha ez megtörténik, és mi nem vagyunk addigra bebiztositva (piacilag) ugrunk a lávába.
2012. júl. 26. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!