Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a leghatásosabb "gyógymód"...

Mi a leghatásosabb "gyógymód" a gázsprey esetében?

Figyelt kérdés

Ugyértem, ha lefujtak a Sündörgök, akkor mi az a szer, ami csökkenti az irritáciot??


( Viz, krém vagy mi?)


2009. júl. 11. 01:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Ha elkezdenének fujkálni és verni téged is, pedig csak a füvön ülsz nyugodtan és énekled a Himnuszt akkor szerintem te se türnéd némán ezt a brutalitást..


Persze, tudjuk, te nem mész ilyen helyre.. Csak mondom.


A Tv is csak ezt a részt mutatja, h persze, hülye tüntetök már megint mit müvelnek.

Ha nem voltál ott nem tudhatod mi folyt ott és ugy egyáltalán, ebben az egész országban..! Sajnálom.


Én ottleszek ma Szabdság téren, ha lefujnak, megvernek vagy elvisznek akkor is.

2009. júl. 11. 10:13
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
semmi.engem gázpisztollyal lőttek le egyszer(focihuligánok az utcán), és semmi nem használ.az idő egyedül.
2009. júl. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%

A tüntetés békés függetlenül az ordibálástól. Akkor lehetne csak egy optimális világban gázspray-t használni ha emberi élet vagy testi épség kerülne veszélybe, de ez éppen nem volt mert ülő embereket fújtak le.

Egyébként a TV2 meg az RTL Klub is hazudozik össze-vissza.

Nézz meg egy-két videót youtube-on és akkor egyből más a leányzó fekvése.

2009. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%
Gázmaszk! Nekem van is, de soha nem vittem magammal, mert még rám fogják, hogy terrorista vagyok és dupla adagot kapok a fejemre.
2009. júl. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
69%
Békés, vagy nem békés, nem volt engedélyezett. Mit szólnál, ha egy csapat cigány leülne az udvarotok közepére és elkezdené skandálni, hogy mocskos magyar, meg ávéhá, meg elkezdené énekelni a tibi és a hegedűs legújabb slágerét?
2009. júl. 12. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

lidocain kenöcs... érzéstelenít és zsibbaszt...


különben megpróbálhatod a fürdést kiázást enyhén sós langyos vízben, a só regenerál a víz kiáztatja pár óra alatt...

2009. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

04:02-es, előbb nézz utána, aztán makogj! A tüntetés teljesen jogszerű volt, spontán tüntetésnek minősült és mivel rendbontás nem történt a rendőrség követett el szabálysértést azzal, hogy feloszlatta.


Egyébként sem offolunk, a kérdésre kéne válaszolni nem pedig baromságokat összehordani.

2009. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
44%

1. Került el a szélsőséges tüntetéseket, rendezvényeket. Ha egy rendőr felszólít valamire, akkor azt nem poénból teszi, hanem neked azt kell tenned, amit mond.

2, Ha ennek ellenére ott vagy, és lefújnak gázspray-vel, akkor meg élvezd, hogy csíp, elvégre te akartad. Esetleg javaslom a megkötözött kézzel és lábbal való Dunába ugrást!

2009. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
hát aludj addig sem csíp :D :S
2009. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!