Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Lesz balhé 2011. 06.16-án?

Lesz balhé 2011. 06.16-án?

Figyelt kérdés
Érdekes helyzet, amikor a jelenlegi rendőrök "vigyázzák" majd a volt munkatársak tüntetését. Kicsit furcsa lesz a helyzet.
2011. jún. 12. 16:56
1 2 3
 21/26 bumbi02 ***** válasza:
sehol se írtam hogy széles társadalmi támogatottságuk lenne.. azt irtam hogy van társadalmi támogatottságuk. Sokan szimplán azért mert az egésszel egyetértenek, amiért a rendörök tüntetnek, sokan pedig a jogi biztonságot féltik. Kadhafit se védtem, ott is jobb lenne értő olvasást gyakorolni. azé mer nem azt írtam hogy öljük meg kadhafit mer ő a sátán, attól még nem védem.
2011. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 doboszoli ***** válasza:
60%

"Mezei" rendőr ismerősömnek feltettem ezt a kérdést.

Válasz: Gumibottal a kézben hátat fordítunk a tüntetőknek, és menjenek. Nem támadunk kollégákra. Aztán lesz ahogy lesz.

2011. jún. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

21:51


"A gazdasági VILÁG válság tényleg 2008ban tört ki.. de Magyarország gazdasága nem ekkor kezdett válságba menni."


Nem, hanem 2006-ban, miután 2004-től 2006-ig a Gyurcsány-kormány óriási költségvetési deficitet csinált, amit 2006 második felében olyan megszorítással próbált visszavenni, ami leállította a gazdasági növekedést.


"A Gyurcsányt nem értem hogy keverted ide"


Úgy kevertem ide, te szerencsétlen, hogy ő idézte elő azt a deficitet, ami a megszorítást szükségessé tette. Nem csak úgy jött a semmiből a "válság", hanem Gyurcsány osztogatott, majd megszorított. Már az őszödi beszédre sem emlékszel? Szerintem menj orvoshoz, mert baj lehet a memóriáddal.

2011. jún. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

22:08


"sehol se írtam hogy széles társadalmi támogatottságuk lenne.. azt irtam hogy van társadalmi támogatottságuk."


Ezzel aztán sokat mondasz. Társadalmi támogatottsága, igaz, nem széles, még a whiskys rablónak is van.

2011. jún. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 bumbi02 ***** válasza:
igen. De nem is azon volt a hangsúly hogy van-e nekik, hanem ha törnének zúznának, vesztenének belőle. Nem a nagyságán volt a hangsúly, de abba se vagyok biztos hogy egyáltalán olvastad ahol írtam ezt.
2011. jún. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 bumbi02 ***** válasza:

Úgy kevertem ide, te szerencsétlen, hogy ő idézte elő azt a deficitet, ami a megszorítást szükségessé tette. Nem csak úgy jött a semmiből a "válság", hanem Gyurcsány osztogatott, majd megszorított. Már az őszödi beszédre sem emlékszel? Szerintem menj orvoshoz, mert baj lehet a memóriáddal.



Azt nem értem hogy miért az én Gyurcsányom? Nem az enyém. Azér mer nem imádkozok mindennap Orbánhoz, nem leszek mszps.. Azér mer védeni merem a rendöröket nem leszek MSZP-s Gyurcsány fan..


Amúgy Gyurcsány osztogatott, majd megszoritott. Most Orbán mit tesz? Osztogat a felső 10 ezernek, és megszoritja az alatta lévőket. Egyik kutya, másik eb.

2011. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!