Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek a Fidesz...

Mi a véleményetek a Fidesz újabb lopásairól?

Figyelt kérdés

[link]


Erről.


2011. máj. 23. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Minden lehetséges, hisz 1-párt rendszer van!!!!!

Nincs ellenzék ,és még három év!

2011. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
96%
Itt nem csak a fidesz lop, az mszp is lopott és a következő pártok is lopni fognak. Itt meglehet mindent tenni. pfffffffffff szégyen ami itt megy.
2011. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha esetleg következő választásokon a Jobbik nyer, akit véleményem szerint kevésbé hozzáértő emberek alkotnak (mert, szerintem nem hülyék azok sem akik most vannak kormányon, csak a lopásra használják az eszüket), akkor ők becsületesebbek lesznek mint a Fidesz és az MSZP?
2011. máj. 23. 18:21
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
18:21 Gondolom ezt költői kérdésnek szántad. Igen naiv, aki azt hiszi, hogy az "ő pártjában" tisztességes emberek ülnek, szemben a többivel...
2011. máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de csúnya dolog! Fuj fuj fuj!!


Megfelelt ez a válasz?


En már belefásultam a politikusközeli lenyulások számontartásába. Hol van már az eltócsikolás botrány pár millióról? Ma már milliárdok el"tóscikolása" is hidegen hagy. Nem fogjuk soha semmire sem vinni!

2011. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Ha a következö választáson a jobbik nyer akkor ök fognak lopni. Én már felnött fejjel éltem meg 1990-et. Nekem nem lehet beadni, hogy majd ök bezzek tiszták lesznek! Nem lesznek! Persze a fiatalok beveszik, hogy nem mert nem láttak még semmit sem az életböl.


Egy szociologiai kimutatás szerint az ország 70% lop. Csak valaki egy autopályányit, valaki egy gémkapcsolt a munkahelyröl. A lehetöségek változóak. Anno a 80-as években az volt kiirva Bécsben a boltokban, hogy magyarok ne lopjatok! Ezt nem véletlen irták akkor ki.

2011. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Igen, a jobbik lesz a megtestesült szentlélek.
2011. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Jobban tesszük ha becsukott szemmel ülünk és nem látunk nem hallunk semmit.

Mi a véleményem?

Semmi,hozzák a formájukat úgy ahogy számítottam rá.

2011. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Magyarország Európa egyik leggazdagabb országa.

Itt van pénz tízszeres, hússzoros árat fizetni mindenért.

Most képzeld el mi volna, ha reális piaci árat fizetnének?

Rövidesen reális keretek közé szorulna az államadósság.

Le lehetne szállítani a nyugdíjkorhatárt.

Meg lehetne emelni a támogatásokat, csökkenteni az adókat.

Ugye milyen szar lenne?

Szeretném megélni, hogy Pest és Hatvan között minden villanyoszlopon lógjon egy politikus.

2011. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
A kommentre válaszolnék: Igen, ők becsületesek. Nálunk ma is Jobbik önkormányzat van és és kb egy százalékára csökkent a lopás az azt megelőző fideszes önkormányzathoz mérten.
2011. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!