Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogyan történhet ilyen egyálta...

Hogyan történhet ilyen egyáltalán? Felháborító!

Figyelt kérdés

A kérdés tárgya egy másik kérdés, kiemelném, nem az én kérdésem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__1..


Milyen jogon veszi el BÁRKI a rokkant nyugdíjat a kérdés feltevőjétől? Hogy jön ahhoz a sok érzéketlen, tanulatlan barom f*szkalap, hogy elvegyék ettől az embertől a megélhetését???

Édesanyám miatt érintett vagyok a témában, úgyhogy egy kis további infó:

MINDENKINEK, akinek jár a rokkant nyugdíj, adott időnként meg kell jelennie a bizottság előtt, hogy megkapja-e még a nyugdíjat, avagy sem!!! Igen, a mindenki-ben benne vannak azok, akiknek hiányzik egy vagy több végtagjuk, azok, akik irreverzibilisen leépültek, azok, akinek bizonyítottan gyógyíthatatlan betegségük van. Mit várnak?! Hogy útközben "sunyiban" visszanövesztettek egy-egy végtagot?

Mit lehetne ez ellen tenni?


Elnézést, hogy más kérdését linkeltem, de ez az ügy minden eddiginél jobban felháborít


2011. ápr. 24. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Hol a 2/3 kezeket fel?!


Egyébként akármennyire fáj ez a lépés jogos lenne ha megfelelőek lettek volna az előintézkedések.

Most 10 vagy akár 100 ezrek veszítik el azt a párt 10 ezer forintjukat ami lehet,hogy eddig elválasztotta őket az éhenhalástól.Én nem azt mondom,hogy tartsunk el sok semmirekellőt ingyen,de ez embertelen volt.

Először mindenkinek munkát kellett volna biztosítani aztán aki erre az összegre nem jogosult, visszavenni tőle és munkába állítani.

2011. ápr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Ez várható volt! A Fidesz bejelentette,hogy 150.000. rokkant nyugdíjast vissza kell vezetni a munka világába.


A Rákosi-rendszer előírta az orvosoknak,hogy hány embert és mennyi időre vehetnek táppénzre! Ők is "harcoltak" a táppénzcsalók ellen,mint most a Fidesz.

Valószínű,hogy a mai Bizottságok is így működnek. Természetes,hogy nem azokat hívják be felülvizsgálatra,akik lefizették a Bizottságot,hanem azokat,akik valóban betegek és nincs pénzük jattolni.

Nem ez a fiatalember az egyetlen,aki elveszti a rokkantnyugdíját.

2011. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Akkor megint marad az, hogy aki "üzleti megfontolásból" rokkant, az maradhat, de az, akinek ez szinte az egyetlen esélye arra, hogy ne üres gyomorral feküdjön le esténként, az mehet?

Hányni tudnék.... gratulálok, 2/3...

2011. ápr. 24. 16:39
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt kötelező a Fideszre szavazni. Ott volt a Jobbik is, ha nyert volna akkor végre egy rendpárti formáció lenne.
2011. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Távol álljon tőlem bármilyen összeesküvés elmélet, de azért az furcsa, hogy eddig ahány embert megkérdeztem, egy sem szavazott a Fideszre, pedig nem 10-20 emberről beszélünk... mégis ott a 2/3... csak nekem furcsa?
2011. ápr. 25. 00:55
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Én ezt nem értem.Most a nyomorék emberektől is vissza akarják venni a nyugdijat?Pl.akinek hiányzik egy karja,vagy lába?Mert ez igen felháboritó lenne.
2011. ápr. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, a linkelt kérdésben is pontosan erről van szó, attól a Kérdezőtől MÁR ELVETTÉK... hogyan tovább?
2011. ápr. 25. 18:30
 8/10 anonim ***** válasza:
A legnagyobb baj az hogy teli van az ország sumák le százalékoltal akik megkenték az orvost, a cigányokról most ne is beszéljünk.Nekem is van kolégám aki 7órai munkát végez és jót röhög a markába.Természetesen dupla pénzért.
2011. ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"hogyan tovább?"

szerez egy jó ügyvédet

2011. ápr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
20:39 Igen, pont TŐLÜK kéne elvenni, nem olyan emberektől, akik tényleg betegek és tényleg szükségük van arra a pénzre, hiszen nem tudnak dolgozni a betegségük miatt.
2011. ápr. 26. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!