Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondolsz a JOBBIK eddig...

Mit gondolsz a JOBBIK eddig rossz döntéseiről? Volt már aki nagyot csalódott bennük? és miért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 20:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem inkább a Fideszre szavazóknak van miért csalódniuk a Fideszben. Hibát hibára halmoznak. Itt van például az alkotmányos papír, aki kicsit is tud gondolkodni, láthatja, mekkora és milyen nyílt parasztvakítás, arra mennék, abból indulnak ki, hogy a magyar ember alapvetően buta és ilyen kis nyomtatvány után a földre roskad meghatódásában, hogy "áááá, igen, velem foglalkoznak, sosem volt még ilyen jó, gondolkodó kormányunk". Aztán - ami ehhez is kapcsolódik -, itt van ez a badarság, miszerint még nem szavazóképes gyermek utána szavazatjog jár... Nevetséges! Én most felnőttként igencsak fel lennék háborodva, ha anno a szüleim éltek volna a szavazatjogommal (mivel nagyon máshogy látjuk a dolgokat, ráadásul, ha nem úgy lenne, amúgy sem etikus, épkézláb ötlet)... Vagy itt van, hogy lesöpörték a pedofilok kémiai kasztrálásának ötletét az asztalról... Liberális fertő! Mi minden hülyeséget átveszünk a külföldről, ezt nem vettük át, pedig jól működő dolog máshol is, itthon is az lenne. Ráadásul, nem is erőszakos...

Közbiztonság még mindig nincs! A rendőrség megerősítése előtt talán lehetne kicsit a rendőrséget szelektálni is, mert sok oda nem illő elem van (nem feltétlenül a kisrendőrökre gondolok), akik úgyis megbénítanak... De végülis, ez is elmaradt, végjük meg magunkat, ahogy tudjuk, aztán úgyis amiatt támadnak minket...

A kormány semmit nem tett azon kívül, hogy a határon kívül rekedt honfitársaink mellett kiállt egy bizonyos szinten, illetve egy színes papírral kinyomta a szemünket...


Én a Jobbikban még nem csalódtam. Azóta is vannak országjárások, tessék megfigyelni. Képviselők fogadóórái, rendezvények, demonstráció...


A Fidesz nem védi meg az embereket, nem teremt élhető jövőt, nem húz minket ki a népesedési szakadékból, nem menti meg a kultúrást... nem... nem... nem...


Jobbik! Következő választáson MI jövünk!


Szebb Jövőt - és jelent...

2011. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
42%

- A liberális Pősze képviselővé tétele.

- A feleségét megcsaló gárdakapitány mentegetése.

- A Gárda háttérbe szorítása.

.

.

.

Hirtelen ennyi jutott az eszembe, ettől függetlenül még mindig a Jobbik az egyetlen vállalható magyar párt.

2011. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem csalódtam bennük, tudtam, hogy ez egy lufipárt, ami majd szépen leereszt.


Válságok idején mindig jelentkeznek ilyen vicceske "radikális" pártok, aztán 2-3 év alatt kimennek a divatból.

2011. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!