Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért kell állandóan csak az...

Miért kell állandóan csak az elszámoltatással foglalkozni?

Figyelt kérdés
Sokkal többen dolgoznak már egyes minisztériumokban, mint az előző kormány idején. Egyre bővítik a bizottságok létszámát, amíg a közszférában leépítik az embereket. Nem azzal kellene foglalkozni, hogy milyen úton-módon lábalhatunk ki ebből a nagy sz*rból?
2011. febr. 26. 10:58
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Nálad mit jelent az apró hiba. l-2 milcsi. Nem nagyon szoktál olvasgatni látom.Csak a kötelező olvasmányokat habratyolod. Pedig ha a héten belenéztél volna egy-két virtuálisba, pont az olvashattad volna, hogy valamely kerületek mszp-s és fideszes politikusai mit nyúltak le.Te túlságosan dogmatikus vagy és ez a régi rendszer csökevényessége.
2011. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
58%
Azért egy-két dolgot felelevenítek, de hát ezek már nem olyan fajsúlyos dolgok ugye ? 10 éve Josip Tot és Kapa Ibrahim felvásárolta a fidesztől az adóhátralékos cégeit, és emiatt az állam jelentős bevételtől elesett, vagy pl Hogyan lett az F 16-tosokból Grippen ? vagy pedig Miért kellett 50 milliárddal túlkonszolidálni A Postabankot ?
2011. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

-"Azért egy-két dolgot felelevenítek, de hát ezek már nem olyan fajsúlyos dolgok ugye ? 10 éve"-


Emlékszem talán 4-5 éves lehettem és a nagyanyámmal mentem piacon, vásároltunk. Egyszer csak szól a nagymama, ott messze a piaci asztalok mögött egy "néni leejtett egy pénzt, szaladj vedd fel gyorsan". Szaladtam, felvettem és mint gyerek, rohantam vissza a nagyanyám felé, miközben ő valamit kiabált nekem és integetett. Amikor oda értem, akkor mondta mérgesen, hogy a néninek kellett volna felvennem a pénzt és nem elhozni! ..ami letolást akkor kaptam! Presze a tömegben közben eltűnt aki a pénzt leejtette. Na én akkor tanultam meg mi az a magántulajdon de egy életre! Utána is még nagyon sokat hallgattam a dologról, bár később már csak oktatóan. Azóta mindenki úgy ismer, ennyire nem lehet valaki becsületes.. Végülis inkább legyek szegényebb de nyugodt éjszakákkal és tiszta lelkiismerettel. Még Gyurcsányék tiszta és rablott vagyonát együtt sem irigylem, különösen ami előtt állnak!


Azért ha vannak hírek mindkét oldalról, ha azt összeadnánk amit az egyik oldalról mondanak és azt tennénk a másik serpenyőbe ami pénzt Gyurcsányék felvettek és összeszedtek, ezermilliárdokat ami végül nyomtalanul (kevés nyommal) eltűnt, azért nem hiszem hogy bármi kérdéses lenne.



Ahhoz, hogy megláthassuk milyen irányban haladunk, elég ha csak arra figyelünk ami most van folyamatban.


Azt az adósságot elkezdtük törleszteni, amit az MSZP kormány felvett, (megtízszerezve ezzel a korábbi állam adósságunkat).


Meg tudtunk takarítani egy biztonsági keretet és még mindíg nem üres a kassza, még jól működik az ország. De hogy ebből bárki még el is vigyen, az már nem fér a keretbe. Bízom benne, hogy ez így megy továbbra is, akkor szavazhatunk megint a FIDESZ-re mer kivezet minket az államadósságból is, amit eddig mástól nem is remélhettünk. Amikor majd megmarad az a pénz és saját magunk urai leszünk, akkor már fellélegezhet az ország lakossága is mert önálló adósságtól mentes lesz Magyarország! Igaz, ennek feltétele, hogy végig tudják csinálni a törlesztést legalább három cikluson keresztül.



Gondoljuk át, Gyurcsányéknál mi volt? Mit tudtak felmutatni? A felvett hitelt. na nem a pénzt, csak a helyét. Nem csináltak semmit csak hazudtak minden napszakban. Úgy kellett tenni mintha kormányoztak volna, de nem csináltak semmit. Semmit! ..saját bevallásuk szerint is.


Nem érezhető a különbség? Zongorázni lehetne, még ha csak a kölcsön irányát nézzük is!

2011. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Öregem mi ehhez nagyon kis emberek vagyunk, hogy a lapokba belelássunk. Mi csak hisszük azt ,amit szeretnénk hinni. Kívánom neked, hogy akkora csalódást ne élj át mint mi, de kétlem, hogy az igazam teljesülni fog. A párt nem 4-5 emberből áll a kísértések fantasztikus nagyok és a politikusaink mohóak és szemérmetlenek.Mindenhol nem lehetnek ott az igazán tenni akarók és becsületesek ,akik a zavarosba keresők körmére nézhetnének. Hidd el én is azon vagyok,hogy a szemérmetlenül dézsmálók horogra akadjanak és megkapják méltó büntetésüket.Ehhez még annyit, hogy színtől függetlenül.
2011. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Bízzunk bárki más lenne a helyükben, sem tehetnénk jobbat. Most legalább a dolgok látszólag jó irányba mutatnak. Komolyabb negatív dolgokat biztosan észrevennének és bízom abban is, hogy megállítják ha lesz ilyen.


Bárki más párt esetén sem tehetnénk mást mint bízzunk.

Itt legalább a jelek a jó irányt mutatják. Annak biztosan utána lehet majd járni más helyeken is egykát éven belül, hogy tényleg csökkent-e az államadósság. Bízom, hogy igen.

2011. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

balu1nak:


"Márpedig eddig a FIDESZ csak becsületesen opszágot épít, adósságot törleszt és lassan rendbe teszi az országot."


Nyilván csak káprázik a szemem, hogy a becsületes szót és a fideszt egy mondatban látom... Lassan és rendbe teszi?? Egész Európa tátott szájjal bámulja, hogy ezek mit dúlnak fel teljesen. Kijelentették, hogy most azonnal új alkotmány kell, a komcsiból ők nem kérnek. Mégis mit tettek rendbe az országban? Az eszközkezelő hol van? Ja már nem téma. Esetleg az egészségügyet? De szerencsére a gazdagoknak már kevesebbet kell adózni! Ezek az "utánunk a vízözön" politizálást folytatják, emmit nem tesznek rendbe, ez egyáltalán nem tűnt még fel?

2011. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Most csapnak össze a fejünk felett a hullámok. Most kéne tudni úszni.Most akkor ki a hibás: az úszómester,vagy aki az árvizet a nyakadba zúdította?
2011. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Egy év alatt egyszerre az elmúlt 8 év romjaiból, és még látványos is legyen?


Ebből ami hiányt ránk hagytak, ennyi idő alatt senki de egyáltalán senki nem tudna többet kihozni.


A becsület az mszp-hez illene? Illik persze mint antagonista (szembenálló) kifejezés.



Miért, mennyi kölcsönt vett fel a fidesz? Semennyit!

Gyurcsányék vettek fel mindent és mi lett belőle, hol van?


Most leeresztett medencébe kell fejest ugrálni.

Ezt hagyta ránk a Gyurcsány féle társaság.


És még a FIDESZ-t meri szidni valaki egy rossz szóval is??

2011. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
19.16 Mint amennyit a 21 év alatt ránktettetek dicső rendszerváltó lovagok.
2011. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

"..amennyit a 21 év alatt ránktettetek dicső rendszerváltó lovagok", azt sokszorozták meg Gyurcsányék 8 év alatt.


Hányszorosára nőtt az állam adósság csak ez alatt a két ciklus alatt?

2011. márc. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!