Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogyan lehetne megalakítani a...

Hogyan lehetne megalakítani a Munkanélküliek Pártját?

Figyelt kérdés
Biztosan sokan csatlakoznának ehhez a MNK Párthoz. Ez lenne a neve. Sok millió ember van munkanélküli. Ha megalakítom számíthatok azokra, akik munkanélküliek, támogatnátok?
2009. febr. 12. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Mi lenne a lényege? Munkahelyeket teremtsünk vagy mindenki legyen munkanélküli? Ha teremtünk támogatom, ha szüntetünk ellenzem.
2009. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Jó sok pénzünk lenne kampányolni:))

Jelenleg a jó elképzelések (ez is az) behalnak az anyagi támogatottság hiányába.

2009. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

A Fidesz próbált egy ilyet, hogy Lakás- és Otthon nélküli Fiatalok Akció SZövetsége.

Na - kb. ti is annyit kapnátok, mint ők. És annyit is tudnátok csinálni.

2009. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csakis és kizárólagos cél a tömegek munkahelyhez juttatása. Ez lenne ennek a pártnak és hatalomra kerülésekor a kormánynak is az elsődleges feladta. Nagy szavak?! Igen! De "csináljuk meg". Ismerős szöveg? Hát mi meg tudnánk csinálni. Ennyi munkanélkülivel a hátunk mögött. Állitom nem kellene sokat kampányolnunk. Mindenkinek tele van a töke az összes hatalmon levő párttal, mert csak civakodni tudnak.
2009. febr. 13. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Vannak kidolgozott módszereitek erre?

Az lenne talán az első, hogy közzéteszed ezeket. Ezzel máris lehetne híveket szerezni.

2009. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Micsoda? Ez ugye valami vicc. Eleget vannak a nem-dolgozók támogatva, persze tudom hogy vannak olyanok akik nem maguktól lettek nem-dolgozók, így nem értem, mért akarsz/akartok pártot. És azzal hogy saját pártot alakítatok, nem fogtok több munkához jutni, mert ezen kívül szerintem csak annyit tudnátok elérni, hogy több támogatást kapjatok, ami meg nem lenne teljesen fair dolog a dolgozokkal, hiszen ők szenvedik ez az egész segélyes dolgot. Bár én minden munkanélkülinek szurkolok hogy munkába álhasson minél előbb, és arra kérlek benneteket, hogy inkább a dolgozókat segítsétek, mert azzal jár mindenki a legjobban. Ha valakit esetleg megsértettem, mélységes elnézést, nem volt célom.
2010. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
jah és az előzőhöz. nem sokat érne pártként a dolog, inkább valamiféle szervezetet kéne létrehozni, hogy segítsék a munkakeresést. Pártként max. mint mondtam támogatást érnétek el, amivel meg a dolgozóknak tennétek be. Jah és lehet hogy propagandának fog tűnni, de ajánlom elolvasni a jobbik programját. szerintem sok munkanélkülinek tetszeni fog, és belátja hogy igazuk van.
2010. márc. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!