Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ehhez ki mit szól?

Ehhez ki mit szól?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 03:07
 1/10 A kérdező kommentje:
2011. febr. 3. 03:07
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Elég volt a videó címét elolvasnom, mivel sajnos nem egyedi, mondhatni mindennapos esetről van szó. Tűrnünk kell, de meddig?
2011. febr. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Meg sem nézem, csak kérdezem: Van, aki még kimegy az utcára FEGYVER nélkül? Mert akkor az csak magát hibáztathatja, ha nem tesz a saját védelméért sem.
2011. febr. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Annak idején azt mondták a csodálatos egyenruhába bújt Magyar Gárda tagjai, hogy ha megszűnik szervezet ,akkor jelentkeznek polgárőrnek. Mivel a sünök csak vakargatják a nemi szervüket, majd Ők megvédik az elesetteket. Na ebből nem lett semmi. Papírkutyák.
2011. febr. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Egyáltalán nem papírkutyák! Csak a kib@szott intelligenciával megáldott mádzsár 2/3-os diktatórikus köztársaságot hozatott létre. Szóval el vannak nyomva be vannak szüntetve keresztbe tesznek nekik ahol tudnak stb. És igenis ismerek nagyon sokat akik a saját szabad idejükben a veszélyesebb helyeken próbálják őrizni a rendet. Például van egy buszmegálló ahol előszeretettel tobzódnak a brazilok. Ott is mindig áll kettő és vigyáz a rendre. Rokonom polgárőr. 1 évben max 2 -3 alkalommal látjuk egymást. Lementünk Karácsonykor és a polgármester behívatta, mert a belvíz veszélyeztette a brazilok házát. Ők persze nem nagyon fáradoztak, hogy segítsenek. A házat is az önkormányzat építette nekik! Az én családomnak meg meg kellett küzdi a házért! Ennyit erről.
2011. febr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
remélem, hogy elkapják ezeket
2011. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Az a baj,hogy mindenki csak mondja,hogy a töke tele van az ilyen szemét "terroristákkal"Azt kéne itt is mint most Egyiptomban.Kimenni és ütni azt aki ellenünk van és a haza ellen.Milyen érdekes az Egyiptomiak 3 napon át kitartottak és már is lemondott a kormány.Gondolkozzatok,hát akkor nekünk nem ezt kéne?Megvárjuk míg megint odáig fajulnak a dolgok mint 1956-ban?Most kéne cselekedni míg el nem adják a talpunk alól ezt a kis földet is ami marad szép nagy királyságunkból!!!!Tudom ezek után én leszek a hülye jobbikos,internet náci,rasszista stb.. de már nem érdekel.Jöhet akármi én fölvállalom,hogy a tököm ki van azzal,hogy a régi hírnevünkön tapos az egész világ.

Éljen soká az 1000 éves Magyar Királyság!!!!!!!!!!!!!!

2011. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Amikor a Gyurcsány öszödi beszéde kiszivárgott, akkor is csak néhányan mentek ki. Itt soha nem lesz százezres tüntetés sem, nemhogy milliós.

Egyiptomban 30 éve ült a nyakukon Mubarak, mi egy éve sem választottunk kormányt. A magyar nép ennyi idő alatt nem tesz semmit, mert tapasztalataim szerint ez egy türelmes nemzet.

De az sajnos igaz, hogy a Fidesz jól átvert, mert rendet ígértek, és nem lett semmi, adócsökkentést ígértek, és nem lett semmi. De legalább rend lenne, ha adót nem is csökkentenek, de ha nincs meg a biztonságérzetem, akkor miért is várja el Orbán, hogy a kormányát kicsit is tiszteljem?

De szerintem is észre kéne venni, hogy a Fidesz nem azt teszi, amit

2011. febr. 4. 02:26
 9/10 anonim ***** válasza:
eloszor szamoljuk fel a magyarbunozest
2011. febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: az elmúlt 20 évben kb. 7-8 roma halt meg rasszista támadások miatt, ehhez képest több mint 3000 magyart gyilkoltak le cigányok. Ki is a bűnöző?
2011. febr. 24. 08:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!