Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogyan lehetne Joshi Bharatot...

Hogyan lehetne Joshi Bharatot miniszterelnokke tenni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 00:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Én nem akarom, hogy ő legyen, kitudja mi lenne akkor.


Egyébként ő szerinted értene hozzá? Jó, hogy segít az embereken de ez teljesen más.


Nem mintha Feri nagyon értene hozzá...

2009. jan. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Hál' Isten sehogy.
2009. jan. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Magyarországon vagy Indiában?itthon nehezen...
2009. jan. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miniszterelnököt csak a parlament választhat. A választások után a köztársasági elnök felkéri a győztes pártot,hogy nevezze meg a kormányát és a miniszterelnököt,akiket ezek után a parlament többséggel megválaszt. Joshi barátot csak egy a választásokon győztes párt jelölhet miniszterelnöknek. Nem fontos,hogy párttag legyen. Medgyessy Péter sem volt a párt tagja pld.
2009. jan. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Úgy hogy 120 IQ felettieket el kell üldözni az országból, a többiek megszavazzák tutira!


Celebeket a kormánybaaa!!!

2009. jan. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Joshi Bharat egy senki már elnézést, én is be tudok ülni egy műsorba és tök nyugodtam végighallgatni ahogy két barom veszekszik, utána pedig vmi általános igazsággal lezárni a műsort.
2009. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Utolsónak: hát azt én is.

Csinálhatnánk együtt egy műsort és dőlne a lé :DD Felteszünk valami szemüveget is ami komolyságot sugall és meg van alapozva a jövőnk.


Emlékszem amikor bejött ez a műsor és valaki egyszer javasolta nekem, hogy forduljak hozzá... első reakcióm ez volt: ebbe az istenverte országba már mindenkit beengednek?! :)))) nem mintha bajom lenne bármilyen emberekkel is.

2009. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

09:38 -as vagyok

Úgy látom a pontozásból, hogy nem is kell, hisz többen vannak!

2009. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Ketteske! Vegye be szépen a gyógyszerét!

:D

2009. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok rasszista még mielött bárki mondaná , Magyarországnek Magyar legyen a miniszterelnöke, átvitt- és szoszerinti értelemben is.
2009. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!