Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerinted ki a legműveltebb...

Szerinted ki a legműveltebb és legostobább képviselő a parlamentben?

Figyelt kérdés

Nem kell egyből nekem esni, de szerintem a legműveltebbek közé tartozik Gaudi-Nagy Tamás és Navracsics Tibor.

Legostobább pedig Zagyva György Gyula.


2010. nov. 23. 17:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%

Személy szerint nem érdekel egyik képviselő sem. Az se ,h mennyire művelt v, vagy mennyire bunkó.Mint ahogy az a szobafestő, autószerelő vagy bármilyen munkát végző szakember műveltsége érdeklődési köre nem foglakoztat akihez fordultam szükség esetén.A tegnap esti filmben szereplő emberekék magánélete sem izgat. A nevüket sem jegyeztem meg.

Ha jól végzik dolgukat bizalmat szavazok nekik a továbbiakban is és kb ennyi:)

Ugye nem várod el tőlünk , hogy véleményünk legyen mind a 384 emberkéről?:))

Azonkivül , h szerintem túl sokan vannak

, pont elég lenne fele is.Bár akkor se ismerném őket :)

Párat azé ismerek ám , mert folynak a vízcsapból kéretlenül...sajnos.

2010. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a műveltség nem feltétele annak, hogy ne népnyúzó módon tengjen-lengjen valaki a Világban.


A legostobább?

Nem tudok választani, - olyan széles a konkurencia.

2010. nov. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
34%

"Legműveltebb: Dr. Morvai Krisztina

Legostobább: Orbán Viktor"


Én is így gondolom.

2010. nov. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A műveltségnek semmi köze az iskolázottsághoz. Mellesleg nem is ezt kell nézni egy politikusnál, hanem azt, amivel a választók megbízták, hogyan képviseli. Ha azt úgy teszi, hogy a kapa is kilóg a szájából, nem érdekel, sőt az sem, ha ököllel szerez érvényt az igazának.


A kérdésre válaszolva:

Legértelmesebb: Volner János, Z. Kárpát Dániel

És akitől a hideg ráz: Orbán és a bandája (Matolcsit kivéve)


És igen jobbikos vagyok...

2010. nov. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fideszes, tehát nem azért mondom. De ismerek egy fideszes képviselő-polgármestert, akinek elég alacsony a végzettsége, mégis egy művelt, normális ember. (Mellesleg a töke kivan már a pártjával...)
2010. nov. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!