Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A fidesz kormány a rokkantakat...

A fidesz kormány a rokkantakat a 60 ezer forintos rokkantsági ellatasokkal passzív eutanaziara ítélte?

Figyelt kérdés

ma 05:33
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
A fidesz az egész országot arra ítélte már évekkel ezelőtt. Lassú, fájdalmas kínhalál.
ma 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Van a mondásuk, hogy:" Nem hagyunk senkit az út szélén". Na ez még érvényben van most is.
ma 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 30.000-et kapok. 31 évet dolgoztam Magyarországon. Eszem ágában nem volt külföldre menni dolgozni, de 2011-ben az ágazati különadók miatt kirugdosták a programozókat a multitól ahol voltam. Fél évig nem találtam munkát így kötöttem ki Németországban, ahol egy helyen lehúztam 11 évet. Lerokkantam. Hazajöttem. Itt lerokkantasítottak, de a járadék alapja az utolsó éves fizetés Magyarországon ami nekem 0 forint volt így a minimumot kapom. A németek viszont egy centet sem adnak. Bónuszként: Németeknél az első két hónap táppénzt a munkáltató fizeti. Ki is fizették rendesen. Utánna a betegbiztosító fizet. Aha... Egy centet sem.
ma 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs rokonuk, aki eltartja őket, ebből előbb-utóbb hajléktalanság lenne.


Nagynéném is kb ennyit kap.

Ha a gyerekei nem segítenék már az utcán lenne.

ma 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!