Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek! Ilyen közegészségü...

Fideszesek! Ilyen közegészségügyet kívántatok magatoknak, gyermekeknek, idős szülőknek és nagyszülőknek, magyar családoknak?

Figyelt kérdés

[link]


Kinek mit intézett a kormánya.


'Tudta? Az Orbán kormányok lezüllesztették a magyar családok egészségügyi ellátását! Ez veszélyes!"


Orbán Ráhel, Gazsi, Lölö, Tiborcz is ilyen ellátást kap, mint ti?



aug. 7. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyok fideszes, nem őket védem, és nem állítom hogy nincsenek problémák a közegészségügyben.


Viszont apukámat daganatos megbetegedésből gyógyították ki, úgy hogy a műtéte előtt nem sok jót jósoltak. Közállátásban. Nyilván annyi költségünk volt hogy utána az orvosának aki kezelte vittünk egy ajándékcsomagot.

aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fideszes vagyok, nem ilyet akarok.
aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Csak Nerbárók és Lőrinc tudnak válogatni más nem nagyon.
aug. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem, természetesen nem kérdező, hülye kérdés.
aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
2: akkor másra fogsz legközelebb szavazni, vagy arra, hogy ugyanaz menjen tovább, mint 14 éve?
aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván a Tisza! Nem kérdés.
aug. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, ez egy kényelmetlenség. Javarészt pont az okozza, hogy mindenki korábban akar odamenni a többieknél és ezért már akkor ott vannak a sorban amikor még nem is lehet semmit intézni. Én is volt már, hogy ilyen miatt korábban menetem, nem ekézni akarom vele a sorban állókat, de a hosszú várakozás oka az, hogy sokkal korábban kezdenek el ott várakozni. Ott van a linkeden:

"A regisztráció napján reggel 7-től körülbelül 9-9:30-ig tart a regisztráció. " „Én szándékosan 5:45-re érkeztem, így a 3. voltam a sorban. 7:10-től nyitották meg az időpontokat és engedtek be bennünket a regisztrációra”

Vagyis ha nem 6 előtt mennek oda hanem csak fél hét után, akkor is ugyanott állnának a sorban és akkor is ugyanakkor, ugyanannyian kapnának időpontot. Ha a vonathoz kimész 1 órával előbb akkor is ugyanakkor indul, mintha 10 perccel érni ki előtte, csak te vársz többet az indulásra.

Ahogy leírták a linkeden azt is, hogy az ok, hogy kevés a szakorvos, de az esetek többségében majdnem mindenkinek tudnak időpontot adni.

Nem tetszik, nem ilyen rendszert szeretnék, ahogy az se tetszik amit nálunk kitaláltak a rendelőben, hogy háziorvos (pedig itt van sok) csak 8-16 óra között rendel vagy délelőtt vagy délután 4-4 órában.

De hasonlókkal mindenhol találkozol, legyen bármilyen szipiszupi is az egészségügy. A valóban fontos dolgok azonban működnek. Nekem az elmúlt 10 évben 3 közeli családtagom az életét köszönheti a magyar egészségügyben dolgozóknak és a kapott ellátásoknak, másik 4 távolabbi családtagomnak meg az egészségét hozták rendbe úgy, hogy semmit nem kellett fizetni érte a gyógyszerek kiváltásán kívül pár ezer forintért.

Tényleg van sok rossz is a rendszerben, ettől még nem dobom kukába az egészet ahogy te azt szeretnéd.

aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Fideszes szavazó voltam, többek között ezért is nem szavaztam már a Fideszre bár a hálapénz megszüntetése az tetszett de a várólisták már nem, na meg az állandó ellenzék,Ukrajna szidás sem.
aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Ennek semmi köze a kormányhoz, önkormányzati intézmény. Tessék az ellenzéki önkormányzati vezetésnél reklamálni. Érdekes módon, ahol én lakom, nincs ilyen baromság.
aug. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
Ezt a Tisza párt tudná orvosolni,ezért kell legközelebb rájuk szavazni!
aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!