Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mért jobb a Tisza párt mint...

Mért jobb a Tisza párt mint MZP pártja vagy Vona Gábor pártja?

Figyelt kérdés

júl. 29. 07:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Nem jobb, tele van gyanús alakokkal.
júl. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem jobb szerintem, csak jelenleg esélyesebb. Valószínűleg nincs rá sok esély, de nekem megfelelne ha ez a hármas tudna együttműködni.
júl. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Jobban eladja magát M.P. Nagy Pr-t fektet a saját maga hájpolásába.
júl. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem azért mert új könnyen érthető kedvelhető erő a Tisza párt.


Vona és MZP már volt kormányfő aspiráns mint legnagyobb ellenzéki párt vezetője.


Most úgy vannak vele az emberek hogy adjunk esélyt egy olyannak aki még nem volt.

júl. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

Nem jobb, csak ugye olyan bizonyítékokat ígért, ami miatt bukik a kormány, de minimum Rogán, Polt, szóval ilyen hatásvadász módon infititt... aztán nagy politikai celeb showt csinált egy csomó helyen, ahol populista, demagóg dumát tolt, "együtt visszavesszük, tégláról téglára...", stb.

Azt mondta, amít az ellenzéki kiábrándult szavazók hallani akartak...

Azóta meg semmi.... illetve mégis EP, Weber seggnyalója lett.

Totál hülyére vette azokat, akik rá szavaztak szerintem.

júl. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
Mzp futóbolond, nem százas, nem normális. Vona áruló, lelketlen, erkölcs nélküli. MP jó útra tért, értelmes, erős, ő normális is és van erkölcsi iránytűje is, és tehetségesebb.
júl. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#5

Sosem értem az ilyen hozzászólásokat. Miért, mit kellene mondania egy bármilyen politikusnak? Nem azzal van baj, hogy ugyanazt mondják. Az emberek többsége nem is szeretne mást, munkát, létbiztonságot és élhető életet..

júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Tisza: Azért, mert Magyar Péter a Fideszből lépett ki, és neki vannak "információi" a kormányból (pl. hangfelvétel, stb...).


2RK: Vona Gábor sajnos 2018 -ban nem nyert, akkor vissza is vonult a politikából, most már nem is népszerű a pártja, akkor sokan csalódtak a Jobbikban és Vonában is. Ez a 2RK pedig túlságosan inkább Vona Gábor személye köré épült/legalább is erről ismerik sokan, hogy az a Vona Gábor pártja.


MMN: MZP meg elbukott 2022 -ben, szerintem ő inkább polgármesternek alkalmas, nem miniszterelnöknek, nagyon jó helyen is van ott Hódmezővásárhelyen, illetve neki is az a baj a pártjával, hogy túlságosan egyszemélyes.

júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Odüsszeusz92 ***** válasza:
100%
Jobb a kommunikációja Magyar Péternek és ő nem gyurcsányozta össze magát és nem volt radikáljobber sem.
júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Mert a tiszteletet és szabadságot képviselik.
júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!