Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jelenlegi magyar kormánypárt...

A jelenlegi magyar kormánypártok körül miért van ilyen sok szexuális zaklatási botrány?

Figyelt kérdés
Fideszes Novák Kati pedofilvédőnrk kegyelmet ad, most Semjén-szövetséges Hilarion. Egy is túl sok...
júl. 6. 19:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
58%
#20 Értem, tehát te már annyira agymosott vagy, hogy az sem zavarna, ha valaki kiirtaná az egész családfádat, hogya az illetö Fideszes lenne. :)
júl. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
#21 Többen kértük, hogy soroljátok azt a sok szexuális zaklatási botrányt a kormánypártok körül - neked nem sikerült. Én vagyok az agymosott amikor megkérlek, hogy az állításodat támaszd alá bizonyítékkal? Nem te, aki elhiszel és hangoztatsz egy szöveget miközben semmi konkrétummal nem tudod bizonyítani? Aha.
júl. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
10:24! te biztos hogy agymosott és agyzajos vagy és nagyon beteg is vedd be a gyógyszereidet és aludj egyet, ha ez sem használ neked akkor menj ismét orvoshoz ezzel hátha mégis lenne gyógyszer az agybajodra.
júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
#23 Tudod minél többször válaszolsz úgy, hogy abban csak személyeskedés van válasz a kérdésre nincsen, annál többször bizonyítod, hogy az egész csak kitaláció, a kérdés szimpla hazugság. Ha lenne " sok szexuális zaklatási botrány" a kormánypártok körül akkor mér soroltátok volna. Nem megy mert nincsen mit felsorolni.
júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Pedofilok, pedofil mentegetők, szégyenteljes köztársasági elnökök, nőverők, kur-va-pec-érek? csatornán csúszkálók, tolvajok csalók, haszonleső haverok milliárdos rokonok hobbi focista kisvasút építő tolvaj stb- stb.

Keress utánna a neten ezeknek ha ezekről nemtudsz, elég bőséges irodalom található a neten ezekről a fideszes bűnözőkről.

júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
#25 Még mindig csak erőlködsz, de ettől sem lett igazad csak egyre nevetségesebb ahogy szenvedsz.
júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
58%
Ne szenvedjetek szerencsetlenkémmel. Annyira durván agymosott, hogy azt is simán elnézné ha a saját gyerekeit eröszakolná meg valaki, ha az illetö fideszes lenne.
júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
10:52! Tudod szánalmas vagy ezzel az agyhalott hozzáállással. nem is írok már többet mert te gyógyíthatatlan beteg vagy. Írogathatsz még de én már nemfogok veled szóba állni de szerintem itt senki sem.
júl. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
58%
#28 Csatlakozok, én sem pocsékolok több idöt. Ez az ember reménytelenül agymosott.
júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
#28 Végre! Jobb lett volna ha meg se szólalsz mivel csak hazudozni meg mocskolódni voltál eddig is képes.
júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!