Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Orbán Viktor tegnapi exkluzív...

Orbán Viktor tegnapi exkluzív interjújában hasonlít Adolf Hitler féle ideológia felépítéséhez?

Figyelt kérdés

júl. 2. 13:20
A kérdező szavazást indított:
Hatarozottan Igen
Eros hasonlosagok vannak, de ketseges
Egyaltalan nem
Ez az ideologia az iranya Orban Viktornak, csak mas kivitelezessel
21 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Erős nacionalizmus, erős jobboldal, migráns ellenesség (volt már deportálási ügy vonattal), magyar érdekek a legfontosabbak, csatlakozni fog hozzánk politikailag Olaszo., Csehek, Portugália, Ausztria amint felismerik ezeket, majd a többiek is, hogy Brüsszel rossz irányba halad, és rengeteg dokumentációt fognak vinni a soros találkozóra ez ügyben és javaslatokat fognak tenni.


Aki akarja nézze végig, mert ennél sokkal "radikálisabbakat" mondott.


Nem írom sem függetlenként, se ellenzékiként, se fideszesként. Semmiként, kiváncsiságból.

júl. 2. 13:29
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Nekem már kinézetre is -jó a Hbetűsnek nem volt ekkora hasa-, de már fizimiskára is egyre inkább hasonlit rá.

Kommunikációban, meg teljesen.

júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Beteges hasonlat.
júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
A jobber mindset az ketsegtelenul kozos... ebben benne van a kontrollmania, az egesz orszag leuralasa es az "en mindent jobban tudok" mentalitas, ezek a jobberek. Illetve egyes nepcsoportok elleni gyuloletkeltes is van. A jobberek ugy gondoljak, hogy ok az igaz hazafiak, barki mast kirekeszthetnen a nemzetbol, es naluk van az igazsag szentgralja termeszetesen, mert ok viszij az osi tradicionalista vilagkepet, ami termeszetesen tokeletes.
júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos egyáltalán nem.
júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A rogton nem valaszoloknak nagyon ajanlom nezzek vegig a tegnapi exkluziv interjut, eros gyanum, hogy nem lattak, es meg se fogjak nezni, de bizok benne.
júl. 2. 14:02
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Nem láttam, de tekintve hogy Orbánt táborba zárta volna inkább Hitler (és jó pár barátját is), liberális, cionista, és Hitler azért tényleg szerette a népét, aki hasonlóságot lát bennük, az nagyon buta.
júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7


Ugyanezt mondta Orban, hogy o is szereti a nepet. Ezert mondom, hogy nezzetek vegig. 90% ban, ha nem teljesen latni fogsz par dolgot. Bar az elfogultsag is kerdeses, fuggetlenek/ellenzekiek fix latjak, fideszesek is szerintem mert egyet ert veluk, hogy a magyar nep a legfontosabb, mindent megteszunk, Brusszel ellenunk van es ne szoljon bele a magyarok eletebe, Orban Viktor meg akarja es megvedi a magyar embereket. Igazabol az interjuban amit mind, mind igaz az ellenzekieknek hogy szerintuk hazudik, a fuggetleneknek, hogy "hat jo" vagy ok nem tudom hogy allnak ehhez, a fideszesek meg hajra Orban Viktor.


Kozben ott lobog a magyar zaszlo Orban Viktor mogott persze.

júl. 2. 14:07
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
8, Orbán népe nem a magyar, és nyilvánvalóan hazudik. Míg Hitler német volt és nacionalista. Bedőltök tehát Orbán hazugságainak, mint a hívei.
júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9 en csak kivancsi voltam, nem jobb/bal/fgtl
júl. 2. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!