Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van olyan aki nagyon elégedett...

Van olyan aki nagyon elégedett a polgármesterével? Leírod mik az okai?

Figyelt kérdés
jún. 13. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elégedett vagyok, nem is indult ellene senki. Rendben van a falu, illetve a felmerülő problémákat is jól kezeli. Le a kalappal előtte!
jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alex Fly ***** válasza:
Nekem semmi bajom a polgival. Még akkor sem, ha fideszes: attól függetlenül normális.
jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem egyszerű, mert nagy projekteket nem hozott, és nem is fog valszeg, azt a kormánynak kéne meg Lázárnak (6. ker - pl: Podmaniczky park a máv területén. Másra igazán nincs is hely a kerületben a beépítettség miatt, max a forgalomcsökkentéssel, de a nagy utak meg fővároshoz tartznak megint.).


De a helyi kis városszépítő, szociális, közösségi fejlesztéseket megcsinálja, jól dolgozik a csapatával, és jut nagyobb beruházásokra, mint komplett utcaátépítés, parkfelújítás, lámpás zebrák kiépítése, homlokzatfelújítási támogatás. Egy centit nem kértem tőle, semmit, de nem is kell. Pontosan tudja, hogy mire van szüksége a kerületieknek, hiszen ő maga is az, a csapat is az. És ezt értékelték is a szavazáson, 66%-kal és 10/10 emberrel az evk-kban. Bár a köztisztaságon nem tudtak javítani. Ugyanúgy az utcára szarnak a kutyák, emberek, mindenki. A prevenciót kéne megcsinálni valahogyan végre. Ez nagy hibája minden budapesti városvezetőnek... nem tudják megnevelni a szarósokat

jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg vagyok elégedve 4,5 éve, ma kiderült még 5,5 évig marad is a pozíciója.

A narancs ellenfele hiába kapálózott levitézlett, mint az elődje akit átneveztek főpolgármesterből buktatott nyugdíjjasnak.

jún. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!