Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A nemzeti és faji soviniszták...

A nemzeti és faji soviniszták szerint mi vagyok én, ha ilyen a származásom?

Figyelt kérdés

Ha van egy ember, aki részben rokonságot mutat genetikailag az ősi magyarokkal (olyan nemesi felmenők, akik a tatárjárások előtt kapták a címüket), a mongolokkal, a kunokkal, a finnekkel, az északkelet-ázsiakkal és a törökökkel/perzsákkal (magyarán azon csoportokkal, akik az ősi magyarokkal sokat éltek együtt). Részben rokonságot mutat genetikailag a tipikus európai népekkel, úgymint németek/osztrákok és franciák, kelet-európaiak, olaszok/görögök, skandinávok és angolok. Valamint a közel-keleti népekével. Elsősorban sémita, azon belül is különösen a zsidókéval, arabokéval és szírekével és kis mértékben a nem sémi egyiptomiakéval.


Mocskos alsóbbrendű vagyok szerintünk vagy ősmagyar vagy árja vagy sumer vagy mégis mi a fene?


Én amúgy mindhárom nagyobb forrás örökségére büszke vagyok.



jún. 13. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy színtiszta árja, egy átlag magyar.
jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Elsősorban sémita, azon belül is különösen a zsidókéval, arabokéval és szírekével és kis mértékben a nem sémi egyiptomiakéval"


Hogy lehetnél már árja meg ősmagyar? Ezek után örülj, ha a megtűrt népek közé sorolnak.

jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2.

Vicc, hogy egyes antiszemiták szerint az amoriták, asszírok és az arámiak nem szemiták, így Jézus is onnan jött. Valójában mind szemiták és mind a zsidó, mind a szír ágon nagy eséllyel az őseim között vannak ők is, hisz a korai izraeliták egy része onnan jöhetett, valamint a modern szírek pl. nekik, plusz az araboknak a keverékeik. Nyílván a sima szírek inkább arab eredetűek, míg az asszír/arámi szírek inkább tőlük származnak.

jún. 13. 13:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy kb. egyenletesen oszlik el a három származás/térség.
jún. 13. 14:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint Európa, Távol-Kelet és Közel-Kelet.
jún. 13. 14:02
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Pont annyira vagy kevert, mint az átlagmagyar.
jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csak nem a zsidó MyHeritage DNS teszt eredményei ezek?
jún. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!