Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Magyar Péter miért nem akar,...

Magyar Péter miért nem akar, azonnali kormányváltást kiharcolni?

Figyelt kérdés
Vagy akar, csak nincs hozzá még elég támogatója?

jún. 4. 13:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Mégis hogy? A Fidesz toronymagasan vezet a kutatásokban, kétharmaduk van a parlamentben, választások meg 2 év múlva lesznek.
jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Mert aztat mondta, hogy, ha ő egyszer kinyitja a száját, akarom mondani, bemegy az ügyészségre, másnap lemond a kormány.

Hát, bement.

jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Például odagyűlhettek volna fél millióan a szigetre a "békemenet" köré. Ott volt az egész banda, meg a legfőbb hívek.
jún. 4. 13:37
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Pl, ezért vagyok zavarban vele kapcsolatban, nem kicsit, nagyon.
jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%

#3 Csakhogy Magyar Péter békepárti, míg a Fidesz nem. Ha odamentek volna akkor a birkamenetesek azonnal üvöltözve, ősember módjára szaladtak volna nekik.


Így is volt egy jelenet, amikor valaki beszólt a tömegbe, hogy a Fidesz nem békepárti, aztán valaki odarohant és orrba verte. Na ez a Fidesz valódi arca.

jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
8%
Nem érdeke a kormányváltás. Igazság szerint létrejött OV mesterterve. Magyar Péter lenullázta az ellenzéket, így gyakorlatilag maradt a Fidesz, és lett egy kis-Fidesz, amit MP vezet. Létrehozta a saját ellenzékét, mivel Gyurcsány a piálása miatt megbízhatatlan lett. Ez olyan, mint ahogy az olajvállalatok létrehozták a Greenpeace-t, mert sokkal kezelhetőbb egy saját maguk által pénzelt, az ő érdekeiket szem előtt tartó szervezet létrehozása, mint ha valóban egy ellenük dolgozó jönne létre. :)
jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én is. Mert iszonyat rövid idő alatt, akkora tömeget ki tudott hívni tüntetni, személyesen láttam, mint a "békemenet" fénykorában Orbán. És bármit megtettek volna kb. És nem élt ezzel.
jún. 4. 13:41
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem cserélted fel a két számot? :D A diáktüntetésen többen voltak mint a békemenet felbuszoztatott nyugdíjasai.
jún. 4. 13:43
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
"Például odagyűlhettek volna fél millióan a szigetre a "békemenet" köré." És ettől miért is lenne kormányváltás? Max a rendőrség bevinne pár rendbontót.
jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ezt hívják például puccsnak. Egyébként kikérem magamnak a személyeskedést. Egy rossz szót nem írtam neked eddig, pedig minden egyes kérdés alá, odadobod a megafo.. színvonalú Orbán nyalizó válaszaid. Most kezdjem el én is, hogy téged meg ezért fizetnek? Mennyiért vállalod be a gyakoris kampányolást?
jún. 4. 13:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!