Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek mikor lesz egy...

Szerintetek mikor lesz egy olyan miniszterelnök Magyarországon aki nem lop meg hazudozik hanem tènyleg becsülettel csinálja a munkáját ès jót akar a magyarnak?

Figyelt kérdés
Lesz szerintetek valaha ilyen?

#kormányzás #Nincs hazudozás #Nincs lopás #Becsülettel kormányoz
jún. 2. 10:35
A kérdező szavazást indított:
Soha nem lesz
Talán egyszer ha Orbán le mond de ő sosem fog
Talán egyszer lesz ha Orbán Viktor meghalt
Mindegyik lop így mindegy úgysem lesz jobb
Nem foglalkozom a kérdéssel annyira nem èrdekel
Èn szeretném ha Orbán maradna halála végéig
Bízom benne hogy majd egyszer le mond
12 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Én már azon gondolkodok, hogy, ha ennyi szenny, ami csak idén előjött, nem elég ahhoz, hogy ezt az embert lemondassák, nem hiszem, hogy ennél jobbat érdemlünk. Sokáig azt hittem, hogy egy államcsőd, elvinné ezt a rendszert és gondolkodást, ma már ebben sem vagyok biztos.

Mi ezt érdemeljük.

jún. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Isten kegyelméből most is pont olyan miniszterelnökünk van. 🙏
jún. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

#1 Amennyi hazugság idejön tőletek, csoda hogy még nem robbant szét az agyatok a nagy erőlködéstől.

Aztán soha nem értitek, hogy nyerhetett megint a fidesz.

Hát úgy, hogy míg ti itt hazudtok reggel, éjjel meg este és elhiszitek a saját hazugságaitokat, addig az emberek a való világban tapasztalják az ellenkezőjét és bizony, mennek és a fideszre szavaznak.

Bizony, ezt érdemeljük. Mi egy jó miniszterelnököt, ti megy az állandó csalódást az újabb és újabb messiásotokban.

jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

3, izé, van valamilyen pszichés alapja annak, hogy te többesszám lettél? Hogy tudtad ezt elérni?

Én sajnos nem vagyok az, mivel egy személynek válaszoltál.

jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

#4 Persze, persze. De amikor a fideszről, fideszesekről beszélsz akkor mehet a többesszám, ugye, mert hát szerinted mind egyforma.

Meg ugye írhatod, hogy "Mi ezt érdemeljük.".

Hát ha "TI" ezt érdemlitek, akkor bizony NEKTEK válaszolok.

jún. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4, pedig igazán megtisztelhetnél vele, hogy ne tedd.
jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Lopás, mutyi, korrupció mindig volt, van és lesz is. A mértéke nem mindegy és hogy próbálnak é ellene tenni, hogy minimális legyen. Nálunk pillanatnyilag állami szintre van emelve és törvénnyel védve. A sok közül mondjuk a Mátrai erőmű esete. Valakinek van hozzá kedve, végig nézi a történéseket, látható, hogy adónkból minden munka nélkül/ jó papírmunka volt vele/ százmilliók vándoroltak Mészároshoz az államtól. Állam olcsón eladta, Mészáros kivette a benne lévő pénzt és állam drágábban, mint adta, vissza vette már pénz nélkül. A szép, hogy ez nálunk jogilag rendben lévő üzlet. Ilyen üzletek nem lennének, több jutna oktatásra EÜ-re, útra és bármi másra. Mivel mi magyarok vagyunk, mi ennek örülünk.
jún. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én hiszek a kutyákban.
jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!