Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Igaz lehet, hogy a korrupt...

Igaz lehet, hogy a korrupt hataloméhes politikusok valós énjét, és annak mértékét a gyerekeik életvitelén és vagyonán lehet a legjobban tettenérni?

Figyelt kérdés
máj. 20. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem
máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Mutass nekem szegény politikust, na látod :) S ne panaszkodjatok birkák, ti választjátok meg őket :D
máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát Nicolae Ceaușescu és Orbán Viktor gyermekei között 0% hasonlóság van?
máj. 20. 15:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Szijjártó ruzski ügynöknél ez szerintem a magángépeknél és a yachtozások számánál látszik inkább, luxusPeti.
máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

15:51

Én ugyan nem választottam, nagyobbat nem is tévedhetél volna.

máj. 20. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem. A gyerekeink életvitele a gyerekeinket minősíti - már persze ha nem a szülők tartják el őket.

A fiam már a saját életét éli, az, hogy mire és hogyan költi a saját fizetését az nem engem minősít - maximum a jól vagy rosszul sikerült nevelésemet (jól sikerült, egyenlőre úgy látni). A másik gyerekem itthon él, még nem dolgozik, az ő életvitele már azt mutatja meg hogy mi mennyit tudunk és akarunk adni neki és szintén hogy hogyan neveltük (őt is jól, úgy látszik).

De most komolyan, miért kell ilyen kérdéseket kiírni?

máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 Kádár János
máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!