Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik kormány alatt élhettek...

Melyik kormány alatt élhettek a legjobb színvonalon a magyarok legnagyobb számban a társadalmon belül, akár rendszerváltás előtti időket is számítva?

Figyelt kérdés
A jó életszínvonal alatt nem azt értem, hogy lehetett e korlátlanul banánt kapni. Hanem a létbiztonság, minőségi élet, mentálhigiéné tekintetében is, ilyesmi tehát nem a bőség zavara vagy annak hiánya hisz e tekintetben nyilvánvalóan most a legjobb.
2023. dec. 1. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Ezek nagyon relatív fogalmak. Kinek mi a minőségi élet?
2023. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkinek ugyanaz, létbiztonság, lelki nyugalom.
2023. dec. 1. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Most.

Akinek van egy épkézláb szakmája, az elég jól tud élni.

2023. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nemaRendőrség ***** válasza:
15%
Egyértelműen Horthy
2023. dec. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Horty kormány nem létezett a történelemben.


Valamelyik 1 VH előtti monarchiakorabeli kormányra gondolok akkor volt az életszínvonal megközelítően hasonló mint az osztrákoké és így európai szintű az országban.


A rendszerváltozás utáni kormányoknál pedig a Medgyessy-kormány időszaka. 100 napos program és osztogatások ideje. Az a kis közép rétegek széles részét támogatta. Igaz költségvetési deficitet és versenyképességet terhelve aminek 2008-ba ittuk a levét.

2023. dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2002-2003 óta mindíg minőségi életet éltem a 08-09-es gazdasági manőveren kívül.
2023. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 árokpart ***** válasza:
Az első Orbán kormány egyértelműen.
2023. dec. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!