Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért fog Viktor megbukni?

Miért fog Viktor megbukni?

Figyelt kérdés

Ugyanazért, amiért Trump bukott el, mert NEM ÉRT AZ INFORMATIKÁHOZ. Venném a jegyet a Viktor által favorizált Atlétikai VB-re. A jegyeladó weboldal emailcímet kér és jelszavat. Mire fel kéri az email címem jelszavát?? Első reflexre első felindulásból ez jut eszembe. Utána nézelődök, ok, lehet regisztrálni!!! - egy 6900Ft-os jegy miatt...- és a regisztráláshoz adhatok meg új jelszót, nem kell elárulnom az emailcímemhez tartozó jelszavamat. OK. Átlépek, kéri az emailcímet és az új jelszó megadását. min, 8 karakter, betűk, számok, spec. karakterek legyenek. Mintha legalábbis 690 000Ft lenne egy jegy... OK, megadom, DE véletlenül sincs a szokásos ellenőrző ismételt beadás kérése, vagy a beírt jelszó felfedési lehetősége. Elég elírni egy karaktert, hogy a későbbi jegynyomtatáshoz ne sikerüljön majd a bejelentkezés. A vakon írt jelszó után mindenféle személyes adatot is kért volna, de ekkor már a választott jegyem fenntartására adott kb. 15 percből csak egy-két perc maradt, ezért beintettem nekik.

NO ezért fog megbukni Viktor, mert amatőrökkel dolgoztat. Ugyanúgy, mint Trump tette, akinek csapnivalóak voltak az informatikusai és hagyták, hogy a Dominium levélszavazat számláló programmal elcsalják a választást.



2023. aug. 18. 06:35
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Trump és Orbán politikája közé akár még = jelet is lehet tenni, de az amcsik országát nem sikerült az ottani vadmarhának annyira meghágnia, mint a mienkét Orbánnak. Nagy különbség, ha vannak fékeid és ellensúlyaid, vagy te irányitod azokat is.
2023. aug. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Az lesz a veszte, hogy Gyuri bá mostantól nem finanszírozza az ellenzék idétlenkedését és újra úgy fog viselkedni az ellenzék mintha normális emberek lennének :DDD
2023. aug. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
72%

3 opció.


1. Nagyobb hatalom buktatja meg, ha akarja. De mivel kiszolgálja a nagytőkéseket rabszolgával Vitya, így nem nyúlnak hozzá.


2. Elpusztult.


3. 1956 után lenne újra forradalom és szabadságharc.

Ez sem lesz, mert 70 év alatt annyira leépítették a lakosságot erkölcsileg, szellemileg, illetve az értelmesebbje folyamatosan hagyja el Magyarországot, hogy képtelen a jobbágy, együgyű nép kiemelni magát.


Egy szerencséje van Orbánnak.

- Hogy a határok nyitva vannak és szabad munkaerőáramlás van az Unióban.

- Illetve, hogy iszonyat buta és szolgalelkű a nép legnagyobb része.

2023. aug. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem te se értesz hozzá.
2023. aug. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos nem azért, mert te képtelen vagy megvenni egy jegyet.
2023. aug. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Előbb-utóbb az egészségtelen életmódja lesz a veszte. Miután a korrupcióba nem tudtak belebukni, innentől kihalásos alapon működik a dolog. Azért ne reménykedjen a sok ellenzéki, jobb esetben még legalább 2 ciklus benne lehet a pakliban.
2023. aug. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5: Csak megnyugtatásul, vettem jegyet, ráadásul féláron és pont oda, ahonnan a favorizált sportág döntőjét jól lehetett látni. És meg is néztem helyben. Meglepett, hogy a felső lelátó karéj ideiglenes volt, valamint hogy nem volt a stadion körül semmi parkolóhely. De mint több, mint 20 éve informatikából élő, jól láttam a webes jegyárusító program kényelmetlenségeit.

#6: A súlya engem is aggaszt, mert akaraterő gondokról árulkodik.

#3: 1. opció folyamatban. Talán az állandó emiatti feszültségét csökkenti a túlevéssel.

#1: Orbán okosabb, mint Trump, de lehetne még okosabb is.

2023. szept. 18. 11:51
 8/8 A kérdező kommentje:

No, azért is meg fog bukni Viktor, mert finoman szólva csúsztat, pl. azt mondja, a nyugdíjasok 2023 novemberében a havi nyugdíjuk közel felének megfelelő nyugdíjkompenzációt kapnak a tervezettől magasabb éves infláció miatt. Szerettem volna én aktív koromban a fizetendő járulékaimnak az ő szóhasználatával élve "közel felének" kétszeresét fizetni! Meg is büntettek volna érte. Mennyiből tartana a "közel fele" helyett a pontos százalékot mondani?

Továbbá azért is meg fog bukni, mert egyenlőségjelet képzel a nyugdíjas és a buta jelzők közé. Egy nyugdíjas számára is világos, hogy az egyedi kiegészítéseknek nincs továbbgyűrűző hatása a korrekt visszamenőleges nyugdíjemeléssel szemben, ami a jövőévi bázisszintet is megemelné. Az igazsághoz tartozik, hogy a naponta többször harsogott "közel felének" híradás mellett egy késő éjszakai híradásban elhangzott, hogy ezt a "közel felének" megfelelő kiegészítő nyugdíjjuttatást úgy kell érteni, hogy ez visszamenőleges nyugdíjemelés.

2023. okt. 8. 08:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!