Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Egy ilyen pártot támogatnátok...

Egy ilyen pártot támogatnátok az ország számára vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

1. Minden párttagnak lenne természettudományi diplomája


2. Az iskolákban növelnék a természettudományi órák számát, különösen a biológiát


3. Bevezetnék államvallásnak az ateizmust, továbbra is lehetne vallást gyakorolni, de aki nyilvánosan megvallja, hogy ateista az kap plusz támogatásokat


4. Egyházak állami támogatását abbahagynák


5. Lenne egy program, ami támogatást adna azon romáknak, akik ki akarnak vándorolni Indiába


6. Támogatást kapnának azon romák is akik sterilizáltatják magukat


7. Támogatást kapnának azon nyugdíjas családtagjai, amely nyugdíjas vállalja, hogy eutanizálják


8. Támogatást kapnának azon elhunyt családtagjai aki halála előtt rendelkezett róla, hogy ne temessék el, hanem adományozzák a testét kutatási célokra


9. 5%-nál erősebb alkoholt csak Nemzeti Italboltban lehessen kapni


10. Ha a rendőr valakit utcai részegeskedésen kap, azt beviszik a fogdára, ott tartják amíg kijózanodik, majd kifizettetik vele elfogása és benntartása költségeit


11. Állami médiában vallási műsorok, valamint Dikh TV, Dikh Rádió beszüntetése


12. Nemzetiségi műsorok (sváb, szlovák stb.) beszüntetése


13. Határon túli magyarok támogatásának abbahagyása


14. Új állami TV csatorna indítása amin egész nap biológiai dokumentumfilmek mennek


15. Ha egy magzatnál genetikai betegséget pl. Down-kór vesznek észre, támogatást kapnak a szülők, ha abortálják.


2023. ápr. 6. 11:18
A kérdező szavazást indított:
Támogatnám
Nem
16 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy nagyon elitista és szélsőségesen fanatikus párt lenne, nem hiányzik egy ilyen.
2023. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Miért van az, az összes hasonszőrű kérdésnél, hogy mindenki, mindent puszta erőből akar megoldani? Mindegyik arról szól, hogy a kérdező tudja a tutit és ezt majd jól rákényszeríti mindenkire.

Tényleg ennyire a fasizmus kell a magyarnak?

2023. ápr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy barbár párt.
2023. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
😂😂😂
2023. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

1. Semmi köze a politikához.

2. Hell nah. Így is k***a sok.

3. Ez szerintem hülyeség. Nem jobb vagy rosszabb ateistának lenni, hogy az plusz támogatásokat érdemeljen szerintem.

4. Az jó lenne mondjuk.

5. Ez megint olyan hülyeség. Milyen lenne, ha azt mondanák neked, hogy csinálj egy DNS tesztet és ha nem Magyarország jön ki, hogy eredetileg onnan származol a legtöbb százalékban, támogatást kapnál, hogy visszamenj mondjuk valami Balkán országba vagy felvidékre vagy ki tudja.

6. Ez megint rasszizmus.

7. Nem értem ez miért lenne jó.

8. A legtöbb embernek fontos, hogy eltemessék a családtagjait, úgyhogy ez is hülyeség.

9. Nem hiszem, hogy az országunkban lévő raging alkoholizmusnak ez lenne a megoldása, hanem mondjuk a jobb életkörülmények.

10. Aki ezt kitalálta látszik, hogy nem volt 15 éves. Fogdára b+ xd

11. Aki ezeket írta clearly rasszista és vallásellenes. Bár én nem hallgatom semelyiket sem, de engem nem korlátoz semmiben, ha más hallgatja, szerintem jó, ha sokféle rádió van.

12. Megint csak nem tudom ezzel mi a probléma.

13. Inkább az lenne jó, ha megválogatnák, hogy mire adnak támogatást és nem támogatnák őket jobban, mint az itt élőket.

14. Oké?

15. Hülyeség.


Aki ezeket írta az egy kőkemény fasiszta, rasszista, beteg ember, úgyhogy egyértelműen nem támogatnám.

Szinte keményebb, mint a náci szövegek.

2023. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Ezt így szóra nem érdemes méltatni, ezt az egészet, amit a kérdező leírt
2023. ápr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%
Én teljesen mértékben támogatnám viszont a támogatások helyett mindent kényszerítenék. Teli van ez az ország szutyokkal, ideje lenne már kitakarítani.
2023. ápr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Egy ország vezetéséhez elsősorban közgazdaságtudományi és jogtudományi ismeretek kellenek. Egy természettudományi végzettségű emberekből álló kormány hamar csődbe vinné az országot.
2023. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez az ötlet az elejétől a végéig ordas baromságokból áll. A lőtéri kutya sem szavazna ilyen pártra, csak ha menthetetlenül hülye.
2023. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5%
A 12. és a 13. ponttal nem értek egyet, a többi jöhet. Még a 7.-nek nincs sok értelme, a pénz miatt senki nem fog ilyet tenni szerintem. Simán csal legalizálni kellene az eutanáziát.
2023. ápr. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!