Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nacsa Olivért, meg Bagi Ivánt...

Nacsa Olivért, meg Bagi Ivánt mikor felejti már el a köz tv?

Figyelt kérdés
Már amikor én voltam 9 éves 2013-ban, már akkor halálra untuk. Ha már kell egy FIDESZ bérenc humorista, nem lehetne egy vicceset választani?

2023. ápr. 3. 19:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Amúgy az a vicc, hogy ha pl. Mogács Dániel mondott volna ilyet a nőkről, akkor senki le se szarta volna, mivel nem FIDESZes, és mellesleg tök jó humorista xD
2023. ápr. 3. 21:09
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedveltem őket valamikor, de már unalmasak. A Fábri sajnos kiöregedett, abba kellene hagynia. Az RTL Klubbos idejében sokkal jobb volt. Ellenzéki oldalon is vannak persze gyenge figurák. Olyan is aki kiöregedett és megkeseredett (Gálvölgyi), és olyanok is bőven, akik eleve gyenge, mégis futtatják.
2023. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
Akárhány humoristát fel tudtok Bagiék -és Fábry- ellen hozni, akár jók, akár nem, egyik sem közpénzből fizetett, csak ők. Az a különbség Gálvögyi, vagy Sas, vagy Bödőcs, vagy akárki közt, hogy ők sosem voltak államilag finanszirozott humoristák. Nem a humor minőségéről beszélek, hanem a pénzről, amiből működnek.
2023. ápr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13%
Gálvölgyi és Sas (meg a többi régi) bizony a hatalom megfizetett gőzleeresztő szelepei voltak, egészen erős fizetéssel. Hofi meg ennek a koronázott királya volt.
2023. ápr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"Pataky Attila pedig mint zenész, nem sok vizet zavar a politika világában."


Tényleg nem sok vizet zavar, de azért engem mégis elfog a hányinger amikor a fideszes párteseményeken csinál magából bohócot az első sorban.

2023. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
88%
Már elfelejtette
2023. ápr. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!