Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A baloldal egyházellenes, és...

A baloldal egyházellenes, és istenragadó?

Figyelt kérdés

Márki Zay kijelentette, hogy római katolikus vallású, és fontosnak tartja (még az ellenzék jelölti vitánál), meg van Gyurcsány, aki bérmálkozott egy darabig.. xDDD


De a többiekkel mi a helyzet?



2023. ápr. 2. 17:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi köze Márky-Zaynak a baloldalhoz?
2023. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
81%

A különböző politikusok vallásosságáról szerintem nehezen lehet beszélni, mivel az ellenzéki politikusok nem beszélnek róla,a fideszesekről pedig gyakran kiderült hogy képmutatóak.


Én liberális ellenzékiként nem vagyok vallásos de tiszteletben tartom mások hitét addig,amíg nem ártanak vele másnak.


Az egyházak felé én talán méresékelném a támogatásokat.Betiltásukkal vagy ellehetetlenítésükkel egyáltalán nem értek egyet, ugyanakkor szerintem vallásnak iskolában nincs helye.

2023. júl. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!