Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vajon elég lesz-e a mártírszer...

Vajon elég lesz-e a mártírszerep Orbánnak a hatalomban maradáshoz, vagy az Európa-bajnok inflációval elillan a jólétnövelő imázsa és elzavarják a választók?

Figyelt kérdés

Elhiszik neki azt, hogy mindenről más tehet, vagy felmerül a kétely a tábora egy részében, hogy mégsem ô az új Kádár, akit beleláttak?


Figyelmeztető jel lehet az ellenzék 2/3-os győzelme Jászberényben?


[link]



2023. jan. 16. 00:17
A kérdező szavazást indított:
A másra mutogatással még elevickél 2026-2030-ig
Oda a varázsa, szerintem az önkormányzatin már nagyot fog bukni a Fidesz
21 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Az elmúlt hónapokban olyan helyeken is győzött a Fidesz, ahol áprilisban még kikapott. Egy Jászberényből nem vonnék le túl nagy következtetést. Hogy az idei évi 14,% infláció Európa bajnok-e (annyi lett a vége) az majd kiderül, ha minden ország kiértékeli 2022-t.
2023. jan. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem fog kikapni a fidesz..:D inkább ez csak arra jel, hogy az ellenzékiek elmennek szavazni, ha normális jelölt és van esély is nyerni.

Meg sokan nagyon naívak, hogy azt hiszik lehet bármi esélye még akár egy összetartó ellenzéknek a fidesz propaganda gépezete ellen. Első lépésnek 2/3-ot kellene dönteni, hogy ismét legyen értelme a parlamentben az ellenzéki munkának + legyen reménye sok embernek, hogy változtathatunk a rendszeren. DE még ezek után is kellene 4 év (a nyílvánosság elől elrejtett) surlódásmentes ellenzéki összefogást folytatni.


De összefogás nélkül felesleges bármiről álmodozni, mert olyan választási rendszerünk van, hogy a mostani fidesz ellen 2/3-ot is elképzelhetetlenül nehéz lenne megdönteni összefogás nélkül, választást nyerni pedig egyenest lehetetlen.

Összefogás pedig nem lesz vagy ha lesz is akkor gyökeresen változnia kellene a DK-nak, de miért tennék, ha ők a legerősebb ellenzéki párt? És akkor még ott a mihazánk is, akik egy erős parlamenti párt, velük lehetetlen lenne összefogni, ez pedig rengeteg szavazó elvesztésével jár.

2023. jan. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha ebben a formában maradunk 26-ig, akkor nagy gáz lesz az országgal. EU-s pénzek nuku, a tagságunk sem lesz már szerintem kérdés és, ha még lesz is, egy Belarusz szerű államban fognak választásokat tartani, ami gazdaságilag, morálisan, szociálisan romokban lesz és, aki csak tehette, már rég elhúzott az országból. Én nem vagyok rendbontó tipus, de szerintem itt lenne az ideje, hogy vagy a kormány álljon fel és lépjen vissza, vagy a nép.
2023. jan. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Eltakarodna gyurcsány és társa a politikából, akkor fel lehetne mosni a fidesszel a padlót.
2023. jan. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Ugyan ellenzéki polgi nyert, de jobbosabb a Fidesznél. Érdemes megnézni a programját és a kepeit…

Szálasi idézetek, nagy Mo. térkép, árpádsávos zászlók, roma üldözéses múlt.


Az ottani győzelem inkább utal jobbos dominanciára.

Jelenlegi állás szerint, a jelenlegi kormány nyeri a következő választásokat is (amíg nem lesz egy kompetens ellenzék).

2023. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Waff ***** válasza:
4%
Kérdező....nézegetem a naponta kiírt szánalmas kérdéseid...rájöttem hogy milyen sz@r lehet neked. Kívánok lelki békét, és megnyugvást. :)
2023. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%
Az utóbbi hetekben erősödött a forint elég sokat. Javultak a kilátások.
2023. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Talán Sztálin mondta: Nem az a lényeg kik és kire szavaznak, hanem az, ki számolja a szavazatokat. Itt nagyon sokáig nem fog győzni más a Fideszen kívül.
2023. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
2022-ben szimplán Gyurcsányozással nerték meg a választást. 2026-ban is ez lesz a fő taktika.
2023. jan. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Orbán Viktor a védelmezőnk, ő a magyar Superman, remélem még jó sokáig marad a hős bajnokunk
2023. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!