Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Közel a Fidesznek köszönhető...

Közel a Fidesznek köszönhető összeomlás ha már Matolcsy is beszélhet a bajról? Felkészíteni próbál minket a Fidesz?

Figyelt kérdés

2022. dec. 5. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Semmiféle összeomlásról nincs szó, lelassult a növekedés, ennyi van. Illetve várható bizonyos ársapkák kivetetése, esetleg hozzányúlás a rezsicsökkentéshez.
2022. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

A rezsicsökkentéshez jókora rezsiemeléssel már hozzányúltak. Ki az a megveszekedett a fideszen kívül, aki ezt még mindig rezsicsökkentésnek nevezi?

Jókora sz@rban vagyunk. De a normálisabbak ezt már régen látják és mondják.

2022. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Nem a Fidesznek köszönhető, hanem a hazaáruló baloldali EU-s képviselőknek, akik a szankciós súlyosbításokat szorgalmazzák. Szemben a mi kormányunkkal ill. az EU-ban tevékenykedő képviselőinkkel.
2022. dec. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3., valóban ilyen nagy hatalma lenne az EU Parlamentben a magyar baloldalnak?😄 A kint lévő fidesz képviselők ezt miért nem tudják ellensúlyozni?

Az itthon történteket is a baloldalra keni a fidesz, holott ők vannak hatalmon 2/3-dal, teljhatalommal, rendeleti kormányzással A baloldalnak 13 éve semmibe nincs beleszólása. Szánalmas, hogy a fidesz azért ad milliós bérezést egyes képviselőinek, hogy csak az elmebeteg propagandájukat terjesszék, más dolguk nincs is. Lásd: Kocsis M. Jelenleg is éppen feljelenteni készül Varjút rémhír terjesztés miatt. Pedig az az ember csak azt ismételte el, amit Matolcsy mondott a magánemberek megtakarításairól.

Teljesen úgy csinálnak, mintha senki sem látná, hogy reggel mondanak valamit, éjszaka ezzel homlokegyenest ellenkező döntést hoznak.

Amúgy pedig Matolcsy, aki a saját emberük mondta el egyértelműen, amit a szemellenző nélkül élők már pontosan tudtak: a kormány elhibázott gazdaságpolitikájának köszönhető, hogy itt tart az ország, ahol. Az infláció már 2021-ben rohamosan nőtt nálunk, pedig akkor még háború sem volt, nemhogy szankciók.

2022. dec. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok


mindenki nyugodjon le a ..., az egész gazdasági világválság nem egy magyar párton múlik, hanem az USA-n, Kínán, és a közel-keleti térség olajban gazdag államain. Az egyes Európai Uniós tagországok pártjai vajmi keveset tudnak ez ellen tenni. A Fidesznek, úgy, ahogy a KDNP-nek, de a DK-nak sincs ehhez az ég világon semmi köze és ráhatása. Mindenki megpróbál úgy ahogy boldogulni, és lehetőleg nem összeomolni. Nálunk Németországban pár milliárd euró hitelt beletoltak a gazdaságba, azóta kicsit jobb a helyzet. De még mindig rosszabb, mint Magyarországon. Ki kell várni a háború végét, aztán meglátjuk, hogyan tovább. De ne hibáztassatok már bármilyen pártot is emiatt az őrültek háza miatt, ami a világban folyik, ez olyan übergáz...

2022. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis a kormány tehet róla,h a pofátlanul magas áfa miatt nálunk a legdrágább a kaja,ellenben a fizuk a legalacsonyabbak.Az ársapkákkal többet ártottak,mint használtak,ez is felnyomta az árakat-mellesleg nem is lehet kapni az ársapkás tejet,tojást,stb-,de ennek ellenére még mindig elég nagy a támogatottságuk ahhoz,h bárki labdába rughatna velük szemben,mert az ellenzék,még gázabb!Azt sem értem,mi alapján állapították meg a rezsicsökkentett fogyasztást,mert én egyedül alig tudom tartani,pedig csak minden másnap fürdöm,és a fűtést is minimálisra csökkentettem,ellenben tinikoromban se voltam ilyen sportos,mint most,53évesen,mert fűtés helyett napi2-3órát is tornászom!:D
2022. dec. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!