Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogyan reagálna Orbán origo...

Hogyan reagálna Orbán origo pestisracok Bayer Schmidt Marika ha mondjuk két olimpiai bajnokunk mondjuk Belgiumba, vagy USA-ba, vagy Norvégiába, vagy a hideg öltözős Németországba váltana országot?

Figyelt kérdés
2022. nov. 11. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy állítanák be, hogy Soros megvette őket is, a sok birka meg bekajálná.


Mondjuk akikről szó van ők nem is magyarok, csak szimplán beszélik a nyelvet és van állampolgárságuk.


Viszont nagyon fontos, hogy csak az lehet magyar vagy roma vagy zsidó hivatalosan aki annak vallja magát és ezen van a hangsúly.

2022. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Mondjuk akikről szó van ők nem is magyarok, csak szimplán beszélik a nyelvet és van állampolgárságuk."

Magyarországon születtek, Magyarországon nőttek fel, anyukájuk magyar...szerinted még mi kéne ahhoz, hogy magyarok legyenek? :D

2022. nov. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 Az, hogy annak vallják magukat. Ne csak félig olvasd el amit írtam.
2022. nov. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Menne a köpködés, zsidózás, karakter gyilkosság ezerrel 0-24ben. A sok birka meg bekajálná, aztán itt fröcsögne a GYKán a csőcselék.
2022. nov. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3

És honnan tudod, hogy minek vallják magukat?

2022. nov. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

#1

Szóval ha én nem tudok németül és nincs is német állampolgárságom, valamint nincs is német femenőm, de ha én németnek vallom magam akkor az vagyok? Mit szívsz? Adj nekem is

2022. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Népszámlálásnál sem kérnek tőled semmilyen papírt. Ha rákérdeznek a nemzetiségre és bemondod, hogy német akkor simán beírják.
2022. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!