Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Elégedettek vagytok a választá...

Elégedettek vagytok a választás kimenetelével?

Figyelt kérdés

Nem érdekel a szitkozódás, meg a szokásos, magyar, közéleti károgás, oldaltól függetlenül.


Ti elégedettek vagytok, vagy sem? Esetleg hidegen hagy az egész?



2022. ápr. 13. 23:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Roppant módon, isteni most is a Gyurcsány-show (önkritika zéró, mindig a másik a hibás)
2022. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Részben igen, részben nem.

Igen, mert az az oldal nyert, akiket preferálok a másikkal szemben.

Nem, mert nem volt reálisan harmadik opció: egyik egy mindenre, alkalmatlan vegyessaláta, akik se nyerni, se veszíteni nem tudnak, amikor meg ők kormányoztak, mélyrepülésben volt az ország. Másik oldalnak olyan vastag bőr van a képén, hogy az elképesztő, a manipulálás mesterei, de legalább az ország fejlődik és gyarapszik, és az adókedvezményekkel a dolgozó embereket támogatják. Ebből nyilván a másodikat választom, de baromira nem jószívvel :(

2022. ápr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Eleinte elégedett voltam.

De aztán láttam, hogy senki nem állt MZP mellé, csak elkullogtak. Ezekután úgy gondoltam, hogy indokolatlanul túl sokat kaptak.

2022. ápr. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Számomra nem oszt nem szoroz így 2000km-re az országtól, de mondjuk úgy, hogy bejött az amire számítottam állás, előtte meg pár ismerős lehülyézett csak mert simán mertem mondani, hogy totál pártatlanul én erre az eredményre számítok, és pont az lett.
2022. ápr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Nem,nem lett meg a Táncsics radikális balpárt kétharmad.
2022. ápr. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
nagyon! azt sajnálom, h a bűnös város ennyire menthetetlen állapotban van, de azért vannak biztató jelek ott is, az is jó h a mihasznák bejutottak, 4 év alatt lehet, hogy egy normális ellenzékké tudnak válni, az eredmény annyira demoralizáló a másik oldalnak, hogy akár a kövi választást is könnyedén be lehet húzni, pláne ha az MH tartja sőt erősíti magát
2022. ápr. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
"A legtöbb", mi kihozható volt ettől a társadalomtól:).
2022. ápr. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mindentudó99 ***** válasza:
84%
Igen.
2022. ápr. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ellenzék még ennyit sem érdemel, pláne utólag, a reakciókat is látva.
2022. ápr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Elégedett vagyok. Annak meg kifejezetten örültem, hogy a Czeglédy, a Csokis-Csoki meg a Széll veszített egyéniben.
2022. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!