Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a MEMO Ⓜ️ MEGOLDÁS MOZGALOM...

Ha a MEMO Ⓜ️ MEGOLDÁS MOZGALOM nyerné a választásokat, akkor mindenki elégedett lenne ? ( FIDESZES és ELLENZÉKI is egyaránt ? )

Figyelt kérdés

🔵 Hisz az ELLENZÉKI szavazók örülnének, hogy megtörtént a kormányváltás.

🟠 A FIDESZ-es szavazók meg azért örülnének, mert nem az BALOLDAL nyert !

🚻 Miért nem fogunk össze, és mindenki szavazz a MEMO-ra (mind FIDESZES-mind pedig ELLENZÉKI) - és együtt/összefogva elégedettek lennénk, nem pedig MARAKODNÁNK - és kettészakadnánk !



2022. márc. 31. 22:24
A kérdező szavazást indított:
✔️ IGEN elégedett lennék 🟠 FIDESZES vagyok
✔️ IGEN elégedett lennék 🔵 ELLENZÉKI vagyok
❌ NEM lennék elégedett 🟠 FIDESZES vagyok
❌ NEM lennék elégedett 🔵 ELLENZÉKI vagyok
37 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
ki a fsz szavaz egy olyan partra, ami feleve meg kb nem is letezett?😀 valahogy nem lehet komolyan venni
2022. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Az egy fideszes bábpárt
2022. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Egyetlen celja van az MeMonak hogy 1 szazalek korul vegyen el az osszefogastol, foleg a legfiatalabb budapesti szavazokra mennek, Netflixes sorozatbol veszik a kampanytemat (nagy penzrablasos maszkos csavok budapesten).


Berki 2.0

2022. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Végre valaki nem a Táncsics Radikális Balpártot kérdezi. Bár az értelme ugyanannyi.
2022. ápr. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bameg ez komoly?


Még egy aláírásgyüjtő sátrat sem tudnak eligazgatni, nemhogy egy országot.


[link]

2022. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5.-ös - EZ DURVA !

Egy sátorban szén-monoxid mérgezés...

2022. ápr. 1. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Nekem tetszik a párt, nem lenne rossz. Tetszik, hogy ügyek és nem ideológiák mentén politizálnak és nagyon értelmes javaslataik vannak. Bár bekerülnének a parlamentbe és lenne szavuk is.


De nem vagyok naiv, kár, hogy csak pár hónapja jött létre, nehéz az embernek elhinni, hogy őszintén részt akarnak venni az ország alakulásában és nem csak a magukét akarják ők is most felmarkolni, ezért gyorsan összedobtak egy pártot.

2022. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!