Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Most már a mi kormányunk is...

Most már a mi kormányunk is elhallgattatja azt aki felfedné a valódi problémákat?

Figyelt kérdés

Mikor Oroszország ukrajnai "katonai művelete" a vártnál rosszabbul sült el, az orosz vezetés megtiltotta a médiának hogy tudósítsanak róla, a háború ellenes tüntetéseket meg egyszerűen szétverték. Magyarán elhallgattatják azokat akik beszélnek erről a problémáról.

Nálunk bejelentették, hogy aki azt terjeszti hogy üzemanyagellátási gondok vannak az országban az ellen köteles a rendőrség rémhírterjesztés miatt nyomozást indítani. Na már akinek van benzinkutas ismerőse vagy nem csak szimplán tankol havonta egyszer az tapasztalja a valódi helyzetet. Én már nem írok le semmit.

Komolyan itt tart már a magyar kormány is, hogy elhallgattatja azokat akik vallanak a valódi tényekről?



2022. márc. 12. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

" a kormány utasította a rendőrséget, hogy rémhírterjesztés miatt indítson eljárást azokkal szemben, akik valótlan információkat közölnek az üzemanyagellátás leállásáról"


A valótlan szón van a hangsúly. Fotózd le, tedd ki fotóval, hogy sokan állnak sorba. Az nem valótlan.

2022. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát itt jövőre vonatkozó rémhíreket találtak ki egyesek, messze túlmentek a valóság leírásán. Én amúgy gond nélkül tudtam tankolni.
2022. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, őszintén.Csak egy kérdés: az jobb, ha elmondják, utána meg kitör a tömeghisztéria?

Két eshetőség van.

1, Van üzemanyag, csak nem akarják, hogy a pánikolók harácsolásba kezdjenek, mint a covid idején a boltokban.Akkor is volt minden, csak egyesek 50kg liszteket vettek, stb.

2, Tényleg kevés az üzemanyag, ezért korlátozzák le úgy, hogy kitartson.

Igazából mindegy, mert ugyanúgy csak x mennyiségűt vehetsz, az eredmény ugyanaz.

2022. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem olvastam ilyet sehol.
2022. márc. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából van üzemanyag, csak a kutak ellátásával van "kicsi" gond.
2022. márc. 12. 19:59
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem mondott ilyet a kormány, ez a te rémhírterjesztésed kérdező.
2022. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5 Akkor csak nem igaz, hogy üzemanyag hiány van.Ez az amit nem szabadna terjeszteni, mert nem igaz.
2022. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Akkor tehát aki csak ellátási gondról beszél az nem rémhír.
2022. márc. 12. 20:04
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ha be tudod bizonyítani amit állítasz, akkor biztos nem.Hogyan bizonyítod?
2022. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, azt bünteti aki felesleges problémát generál, illetve tovább szítja a már meglévőket. A napokban több kútról is elfogyott az üzemanyag, mert a sok agyatlan tömegével nekiindult pánikvásárolni. Holott ha mindenki úgy tankolna, mint eddig, lenne elég.

Na most ha valami okos elkezdi terjeszteni hogy mennyire nincs üzemanyag, még több hülye indul felvásárolni amennyit csak tud, és még több kút fogy ki, ami aztán egyre inkább megbénítaná a közlekedést.

2022. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!