Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Márki-Zay Péter-re vagy Jakab...

Márki-Zay Péter-re vagy Jakab Péter-re szavaztok?

Figyelt kérdés
Lakhelyeteken milyen párt jelöltre szavaztok még?

2022. márc. 3. 19:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
11: Ne dőlj be a hülyeségnek! Hogy védene meg téged Orbán, ha még Márki-Zay Péterrel sem mer kiállni egy nyilvános vitára???!
2022. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
#11: Amire Orbán eddig azt mondta, hogy megvédi, azt valójában mind ellopta. Kezdek félni.
2022. márc. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

orbán útja nem a mi utunk, orbán útja nem az én utam.

ha orbán az általa létrehozott illiberális mocsárban akar élni éljen ott de minket-engem nerángasson bele ebbe a mocsárba.

Én a családom a barátaim és még sokan mások egy szabad tisztességes jóléti Magyarországban akarunk élni ahol az általunk megválasztott vezetők nem uralkodnak az ország felet és felettünk hanem szolgálják az ország és a nép érdekeit így hozva létre a fejlődést és a jogállamot ahol mindenki egyenlő a törvény előtt, mindenkinek van esélye a felemelkedésre és nem kiskirályok uralkodnak rajtunk, ilyen pedofil hedonista tolvajok, ezért én-mi Márki-Zay Péterre és az ellenzék jelöltjeire szavazok-szavazunk! legyen egy jobb országunk legyen béke nyugalom, legyen jólét, legyen vége a gyűlölködésnek az uszításnak végre Magyarországon. Éljen Magyarország.

2022. márc. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Márki-Zay Péterre
2022. márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=fniU5NkYj7E

Igaza van.


Tőlem is levonnak 96 604 Ft levonás összesen a bérpapíron.

2022. márc. 12. 16:22
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
16 - jó ez a video! Nagyanyámtól is von a nyugdíjából valamennyit valami végrehajtó, ünnepek után én is utánanézek - nagyanyó sem tudja hogy mit miért!!!
2022. márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Apám ma kiabált csúnyán beszélt Márki-Zay péteről Gyurcsányról menyenek ők háborúba mert ők találták ki.
2022. ápr. 1. 16:20
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk jobbikos az ellenzéki jelölt, meg amúgy is a jobbikra szavaznék, szóval Jakab Péterre szavazok.
2022. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
92%
#18: Apád szellemi fogyatékos.
2022. ápr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Én viszont Jobbikosként fogok DK-s jelöltre szavazni!

És nagyon örülök az összefogásnak - amit Orbánnak, mint miniszterelnöknek kellett volna megvalósítania - mert ez valóban az ország védelmét szolgálja!

2018-ba Vonának kellett volna hogy legyen annyi esze, hogy az utolsó pillanatban összefog, de nagyobb volt a büszkesége mint az esze...

2022. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!