Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Zay összehozza a győzelmet a...

Zay összehozza a győzelmet a fideszeseknek?

Figyelt kérdés

#Pártfüggetlen vagyok, lehetségesnek tartom #Pártfüggetlen vagyok, kizártnak tartom #Fideszes vagyok, lehetségesnek tartom #Fideszes vagyok, kizártnak tartom #Ellenzéki vagyok/voltam, lehetségesnek tartom #Ellenzéki vagyok/voltam, kizártnak tartom
2022. febr. 21. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Na neked is sok eszed van, haver!
2022. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Hopp, ez a szavazás nem jött össze.
2022. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
És azt mondom nyerjena Fidesz. Így a mostani nagy osztogatás utáni megszorítások is rájuk fognak csapódni.
2022. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
A győzelmet a nagyszerű gazdasági mutatók (és az ebből következő jóléti intézkedések) hozzák össze a Fidesznek (köszönhetően az évek óta csendben kiváló munkát végző Varga Mihálynak). MZP pedig szintén kiváló munkát végez (már ami az elrettentést illeti). :)
2022. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

#4 "nagyszerű gazdasági mutatók"

Remélem az nem zavar, hogy egyik nap már a Viktorka is az mondta hogy nem teljesített olyan jól a gazdaság.

2022. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Mi az hogy? Nagyon is!
2022. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Mint az atom.
2022. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, alul nem X-eltem be a szavazás lehetőséget. Pedig érdekesnek gondoltam volna, hogy hogyan oszlik meg a válaszok aránya. Ott is különösen a pártfüggetlen szemlélőkre lettem volna kíváncsi.
2022. febr. 21. 20:02
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
2022. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges szavaztatni. Én nemrég megkérdeztem, hasonló felosztással, hogy megnéznének-e az emberek miniszterelnöki vitát. Kijött, hogy még az összefogás hívei sem mind. Miközben a valóságban a Fidesz szavazóinak nagy része is kíváncsi lenne rá. Te is kapnál egy csomó "valós" szavazatot olyan Fidesz szimpatizánsoktól, akik bejelölik, hogy "Ellenzéki vagyok/voltam, lehetségesnek tartom", mert most az a stratégia, hogy ellenzékiként szidjuk, mert azzal is aláássa a népszerűségét.
2022. febr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!