Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A 6 párti ellenzék komolyan...

A 6 párti ellenzék komolyan arra alapoz, hogy majd a régi jobbikosok jakabra és rájuk fognak szavazni?

Figyelt kérdés
Mégis miből gondolják ezt.. ?

2022. febr. 14. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Régi jobbikosként állítom hogy a kormányváltás nemcsak szükséges hanem elkerülhetetlen.Innentől fogva csak az ellenzéki összefogás marad az egyetlen alternatíva.Majd 4 év múlva amikor a fidesz vagy megszűnt vagy megtisztult, elgondolkodok a Mi Hazánkon.Ez attól is függ hogy az ellenzék hogy fog kormányozni.Ha van még kérdésed tedd fel bátran, szívesen válaszolok rá ha tudok.
2022. febr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Még is ki az aki ezt gondolja? Mind a 6 pártból lesznek, akik az összefogás végett nem fognak rájuk szavazni. Együtt viszont még is többen lesznek, mint külön külön. A DK-sok között is van, aki nem szavaz az összefogásra.
2022. febr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

#2

Ehhez hozzátartozik az is, hogy mindig is volt kb. egy félmilliós inaktív tömeg, akik csak akkor szavaznak, ha összefogás van, egyébként el se mennek szavazni.

2022. febr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1. Nincs kérdésem. Én a Mi Hazánkra szavazok. Nincs a pénz, hogy ezekre szavazzak. Aki hülye, nyugodtan tegye.
2022. febr. 14. 10:17
 5/13 anonim ***** válasza:
23%

#4

Aki hülye az vagy a mihazánkra vagy a fideszre szavaz. Aki kicsit is gerinces az sosem szavazna le náci (mihazánk) vagy fasiszta (fidesz) pártra.

2022. febr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a Jobbik szavazótáborára alapoznak; szerinted, a másik 5 pártnál összesen 0 szavazóra számítanak? Egyébként is, a szövetségen belül nem a Jobbiknak van a legnagyobb szavazótábora, de önmagában bárki kevés lenne, sőt, bármelyik 2, vagy 3 párt együtt is. Arra számítanak, hogy kevesebben vannak, akik a 6 összefogott párt szavazói közül, bármelyik miatt nem szavaznak az összefogásra, mint akik viszont nem valamelyik párt szavazójaként az összefogásra szavaznak. De ha mínuszban van az egyenleg, akkor is nyerhetnek sok körzetben, mert kevesebb szavazat is elég lesz, mint amennyi a 6 párt pl. 2018-as szavazóinak összege. Személy szerint, téged, nem hiszem, hogy beszámítottak, úgyhogy nem fognak csalódottan veszteségként elkönyvelni.

Azért azzal várjál még, hogy határozott kijelentésednek megfelelően lesz-e módod a Mi Hazánkra szavazni? Ha olyan választókerületben van a lakóhelyed, ahol esetleg nem lesz egyéni jelöltjük, akkor még átjelentkezés esetén sem tudsz a jelöltjükre szavazni. És ha nem teljesül az ajánlások alapján indulni képes jelöltjeik száma és országos eloszlása az országos listaállításhoz, akkor sehol sem lehet pártlistájukra szavazni. A lehetőség 13 napjából a 3. nap kora délutánján még 2 olyan jelöljük van, aki be van jelentve, hogy indulni szándékozik, tehát jogosult ajánlásokat gyűjteni, mint a Mi Hazánk egyéni jelöltje.

2022. febr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
5, az ellenzék is fasiszta, meg komcsik is. Most mondta mzp
2022. febr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#7

A van benne és a teljes programjuk az, az két külön dolog.

Melyik társaságok választanád kormánynak: 10 főt, akik közt mindenki kivétel nélkül komcsi, vagy 10 főt, amiben mondjuk van 1 komcsi?


Nem bonyolult a döntés.

2022. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam/olvasom a Mi Hazánk programját, terveit a jövőre. Nem találtam fasisztának vagy nácinak. Talán olvasd el!
2022. febr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

#9

Én elolvastam, és elég vicces úgy olvasni a kommented, hogy kötelező abortuszra utalgattak.

2022. febr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!