Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vannak olyan intelligensebb...

Vannak olyan intelligensebb embereket, akik nem érdek miatt fideszesek?

Figyelt kérdés
Én egyet sem ismerek, mindenki aki fideszes az a rendszer alapján kitartott, fizetett, lekenyerezett stb ember. Ezen gondolkoztam hogy akkor hol vannak a fideszesek.

2022. jan. 8. 13:29
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
44%
Jaja az MSZP-SZDSZ koaliciója alatt sem loptak semmit, te tényleg ennyire madár vagy? :)
2022. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
54%
Te, az EU egy csomó vakcinát ingyen oszt szét Afrikában, Kína meg féláron adta. Ezt olyan nehéz megemészteni?
2022. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 sörpocak ***** válasza:
56%
Természetesen vannak. Az intelligencia nem tesz politikailag tájékozottá, vagy empatikussá a szociális ügyek iránt.
2022. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Ismered a "Te is" érvelési hibát? Ezek szerint tudsz róla hogy lopnak mint az őrült de ennyivel elintézed hogy más is lop. Ne haragudj de értelmesebb embereknek szólt a kérdésem, te az ostoba fidesz szavazó kategória vagy. Az europai ugyeszseg pont azert lenne jo hogy ne Polt Petike intezkedjen hanem parttol fuggetlen MINDENKIT buntessenek.


De a fideszesek 80iq ehhez kevés

2022. jan. 8. 13:41
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Az ellenzékiektől annyit hallottuk már, hogy attól, hogy ők ellenzékiek, még nem tartják jónak pl. a Gyurcsány házaspár jelenlétét a politikában, vagy az ellenzéki képviselők korrupciós ügyeit. Ez teljesen rendben van.

Na most ha én fideszesként mondom, hogy például Szájer ügyét védhetetlennek tartom, vagy nem értek egyet valamivel, akkor a másik oldal ezt miért nem képes megérteni?

2022. jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
55%
"Bayer showból informálódik" ez ám intelligens állítás . szerinted az intelliges aki a hazai fosból tájékozódik , akik simán lemásolják az amcsi balos fake news médiát
2022. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
79%
Jó is, hogy mondod. Pár kérdéssel ezelőtt írta egy ellenzéki, hogy Jakab Péter azért viselkedik parasztul, mert Kövér László is. Akkor most ez hogy van? Az ellenzék érvelhet így, a fidesz meg nem?
2022. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Orbán Viktor korrupt-e? Kérlek erre válaszolj, mellébeszélés nélkül. Minden más a kognitív disszonanciád csökkentése érdekében merül fel az elmédben.
2022. jan. 8. 13:44
 19/34 A kérdező kommentje:
azért kell európai ugyeszseg hogy SENKI ne lophasson. Te meg mondod hogy dehat a fidesz lophat mert a regi kormanyok isloptak XD nem tudom hallod e magad. en azt mondom hogy SENKI ne lopjon, te meg azt mondod hogy a lopas nem gond különben nem lennel fideszes
2022. jan. 8. 13:45
 20/34 A kérdező kommentje:
De mit vartam ostoba fideszesektol
2022. jan. 8. 13:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!