Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek, ha Màrki-Zay...

Szerintetek, ha Màrki-Zay Péter nyerné a vàlasztàst, lennènek-e a gyermekvallàlassal, gyermeknevelèssel kapcsolatos szabàlyozàsban ilyen vàltozàsok?

Figyelt kérdés

1. Legàlis otthonszülès ikerterhessèg, VABAC esetèn.

2. TB tàmogatott otthonszülès.

3. TB tàmogatott ambulàns szülès.

4. Szülész-nőgyógyàszati szakellàtàs biztonsàgosabbà tètele, független szerv altali ellenőrzèse.

5. 18 èv alatt kizàròlag ingyenes, de vàlaszthatò oltàsok. (kötelező oltàsok helyett, ès fizetős extra oltàsok helyett)

6. Tankötelessèg teljesítese szabadon vàlaszthatòan lehetsèges iskolàhoz tartozò magàntanulòsàg, független otthontanulàs ès unschooling formàjàban is.


2021. dec. 18. 22:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
17%
10 - nem, ez nem agyszülemény, ha az ellenzék nyer, akkor lesz melegházasság és érzékenyítés. Tipikus balos hazugság, hogy letagadják az LMBTQ lobbi létezését.
2021. dec. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is mondtak ilyet. Ennyi erővel én is kitalálhatnék dolgokat a fideszről. Szóval azért ezekhez tedd hozzá hogy szerinted.
2021. dec. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azt mindig hozzá lehet tenni mindenhez, hogy "szerintem", csak fölösleges. Ha én mondom, akkor nyilván szerintem, mint ahogy szerinted is, amit te mondasz.
2021. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!