Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Illiberális Orbán Viktor egy...

Illiberális Orbán Viktor egy liberális politikus mellett kampányolt pár napja? Elmagyarázná ezt nekem valaki? Eddig büszke voltam hogy Orbán az elvei mellett mindvégig kitart.

Figyelt kérdés

Orbán Viktor: Hajrá, Andrej Babiš!

[link]


2014 novemberében a párt a Liberálisok és Demokraták Szövetsége Európáért pártcsalád teljes jogú tagjává vált.

[link]


Az így megüresedett politikai teret a populista-liberális Elégedetlen Polgárok Akciója (ANO),

[link]



2021. okt. 7. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

[link]


Ebből nekem nem az jön le mintha olyan nagyon liberális párt lenne, a Renew Europe meg ilyen Macron féle olvasztó tégelyként jött létre ahova jobbról is, balról is próbáltak képviselőket "lopni".

2021. okt. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Liberális pártcsalád tagja (Wikip) az Ano ennek kampányolt Orbán Viktor.
2021. okt. 7. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Orbán... Elvek... Egy mondatban?


A

2021. okt. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2021. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Orbán egy hiteltelen agyhalott.

Lesz@rni, amit mond!

2021. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Andrej a Cseh Orbán, ő is közpénzekből, és EU -s pénzeket lop össze és mezőgazdaságban mossa tisztára, az Agrofert és leányvállalatain keresztül.
2021. okt. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!