Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tényleg megéri 70 milliárdot...

Tényleg megéri 70 milliárdot bele ölni egy vadász kiállításba jelenleg?

Figyelt kérdés

Én nem értek hozzá de szerintem ez a pénz máshová is mehetne pl egészségügy, oktatás, munkaerő piac... Stb.

Miért kell így szórni a pénzt?


2021. máj. 17. 13:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem hogy azt a pénzt kutatásokra adták volna. Vagy bármilyen környezetvèdelmi tevèkenysegre

Sose tartottam fontos hivatásának a vadászatot, szerintem elvezetbol gyilkolják a vádakat és néha még törvényeket is sütnek a vadászok.

Olyan kegyetlen csapdákat helyeznek ki,olyan kínok között pusztulnak el szerencsétlen állatok ezekben a csapdakban amilyen halált az ellenségeimnek (ha lennènenek) se kivánnèk.

Erre fel most még ünnepelték magukat, büszkék magukra pedig egy nagy kula munkájuk, embertelen allatkinzo sz.ar kupacok.

És most még kiállítást csinálnia maguknak miért is?


Mire jó az elpusztult "dögöket" kiállítani?

Az elpusztult tetemeknek a természetben a helye, ahol részt vesznek a szèn körforgasnak.

Legalább már ha legyilkolták őket ne a természetből szedjük ki a holttesteket hanem hagyják meg az erdőnek, ott szépen minden porcikat hasznosítanak az erdő "lakói" lebontó szervezetei.


Ezek kiragadják onnan, innen is látszik nekik nem érdekük a természet védelem, ők az erdőre nem így tekintenek,amit meg kell védeni. Nekünk az erdő játszóház ahol a szado mazo fètiseiket ki tudják elégíteni. Ahol senki se ellenerzi ezeket a nyomorultakat.

Sose lehet kérdőre vonni őket,bármi hibát is vètenek mert nagyon be tudják védeni magukat.

2021. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!