Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hány százalékát kell összegyűj...

Hány százalékát kell összegyűjteni a kopogtatócéduláknak a polgármester- és a képviselőjelölteknek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem százalékra megy, hanem mindenkinek egységesen 750 ilyen cetlit kell összegyűjtenie, hogy indulhasson...
2010. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mármint... mindenkinek külön-külön (fejenként) annyit kell összeszednie (bocs, az előbb kicsit értelmetlenül írtam)
2010. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ,de én egy kistelepülés önkormányzati választásaira érvényes választ keresek.Az adott településen 1600 a lakosok száma,ebböl 1280körüli a választójoggal rendelkezök száma.

Szoval az1280 lakostol a polgármesterjelöltséghez hány cédulát kell begyüjteni?és a képviselönek mennyit?

köszönöm

2010. aug. 16. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt a 9.§-t nézd meg

2010. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jaj de jó,nagyon köszönöm.Egyszerűen nem találtam meg sehogyan sem a neten!!köszönöm
2010. aug. 16. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:
A napokban kipostázott értesítő+kopogtató cédulák mellé mindenki kap egy tájékoztatót, amiben pontosan le van írva, hogy mennyi kell.
2010. aug. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!