Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A magyar politikában és...

A magyar politikában és közéletben tényleg ennyi náciivadék és ávófatty vesz részt évtizedek óta? Hogy lehetne ezeket törvényesen távoltartani a közélettől? Jó ötlet lenne egy ilyen jogszabály?

Figyelt kérdés

#náciivadék #ávósfatty
2021. jan. 31. 19:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10


Nem tudom feltűnt-e, de én a kérdezőnek írtam a kérdése kapcsán és nem neked. Te ebben a beszélgetésben egy kibic vagy.

A jelek szerint ő megértette a dolgot, mert válasz még nem érkezett tőle.

2021. febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen, megértettem, hogy mellébeszélsz. Minek válaszolni ilyesmire? Jelent, elfelejt, aztán vagy kiszedik a hülyeséged, vagy nem.
2021. febr. 1. 12:34
 13/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom feltűnt-e, de nem egyedül vagy ezen az oldalon A kérdezővel, és mások is látják a hozzászólásod. Ettől többet sem én sem a kérdező nem fog neked írni. Én továbbra is várom a releváns válaszokat, ha esetleg valaki érdemben hozzá tudna szólni. (Agyhalottak kíméljenek). Nem, neked többet nem írok, hypno.
2021. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!