Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik pártra fogtok szavazni...

Melyik pártra fogtok szavazni a 2022-es választáson?

Figyelt kérdés

2021. jan. 21. 01:21
A kérdező szavazást indított:
FIDESZ-KDNP
Ellenzéki összefogás
Mi hazánk mozgalom
MKKP
61 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Összefogás
2021. jan. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

Mivel fogalmam sincs a pártok programjairól de ugyanakkor Orbánból is elegem van, azt fogom csinálni, hogy a legkevésbé támogatott pártra szavazok (valószínűleg kutyapárt) és ezzel tulajdonképpen a rosszat se támogatom de azt se segítem elő, hogy egy még rosszabb kerüljön hatalomra hisz az én szavazatom egy ilyen kis párt esetében semmit nem jelent majd.


A többit majd az okos szavazók eldöntik, remélhetőleg nem Orbánt találják a legalkalmasabbnak.

2021. jan. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
2-es, ennyi erővel akkor ne menj el szavazni (?)
2021. jan. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Molyember ***** válasza:
71%

Kettes, mivel legközelebb gyakorlatilag csak két helyre szavazhatsz (Összefogás, vagy Fidesz), a máshova leadott szavazatok látszólag elvesznek, valójában viszont a Fideszt támogatják. Jobban mondva az Összefogást gyengíted, mert a Fidesz bázisa fix.

Nem rábeszélni akarlak valamire, csak ezt fontos tisztázni. Ha szerinted a Fidesz jobb a kettő közül, akkor szavazz arra, de ha nem akarod őket tovább, akkor az Összefogásra. Az érvénytelen, jópofáskodó, kispártra leadott szavazat a Fideszt támogatja. Ezt fontos tudni, hogy ne utólag sajnálkozzon az ember.

2021. jan. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%

Egyik oldalon a kádári urambátyám rendszer és álkereszténység, a másik oldalon a genderfasizmus és érzékenyítő programok egy már egyszer bukott emberrel az élen akiben nincs bizodalmam.

Egy olyan társadalomban akarok élni ahol egyrészt nincs korrupció és az állami TV se olyan mintha az észak-koreai híradót nézném másrészt mindenki el tudja dönteni hogy ő maga fiú e vagy lány és senki nem akar kioktatni a bőrszínemről.

Mindkét oldalnak elgurult a gyógyszere. "Ez a legjobb amit csinálni tudunk emberek. Ez a legjobb amit fel tudunk ajánlani."

https://www.youtube.com/watch?v=msJB1I_IBQw

2021. jan. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Molyember ***** válasza:
86%
Szerintem ebből csak a kádári urambátyám rendszer az igaz, a genderfasizmust nem értem, az érzékenyítő programok meg elképzelhetetlenek számomra. Mondom: szerintem. Ha neked ez a meggyőződésed, akkor ez. De ettől még nem változik az, amit az elvesző szavazatokról írtam. 2018-ban 70,22% szavazott, ebből kapott a Fidesz 49,27%-ot, és ez elég volt az újabb kétharmadhoz. A Fideszre szavazó emberek száma nagyjából állandó, ezért ezek az emberek újra rájuk fognak szavazni. Ha az őket nem támogatók szavazatai újra megoszlanak, akkor megint kétharmad lesz. Ezért van az összefogás.
2021. jan. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Melyik párt lesz még akkor talpon?
2021. jan. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Összedőlne a világ ha egy nap nem lenne kire szavaztok kérdés?:D
2021. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%

Sokáig gondolkoztam, hogy Mi Hazánk vagy Fidesz, a döntésemet a következők alapján fogom meghozni:

- Ha a Fidesz is beszáll a hundub támogatásában, a médiája is reklámozni fogja azt a nézői között, akkor a Fideszre fogok szavazni.


-- Ha a Fidesz nem száll be a hundub támogatásába, akkor a Mi Hazánkra fogok szavazni.


Nagyon-nagy szükség van egy olyan közösségi médiára (ha már kialakult a közösségi média), amit nem valami libbant elme politikai nézetei alapján tiltja le az embereket. Mivel a Mi Hazánk, személyesen Toroczkai is kiállt a hundub mellett, egy ponttal vezetnek a Fidesz előtt. Ha a Fidesz megtenné ezt a lépést, akkor rájuk szavaznék, mivel ők keményebben tudnák nyomni a lakosságot, hogy átálljanak erre, és ha a lakosságnak 2/3-a 3/4-e átállna erre a platformra, akkor ki lehetne tiltani az országból cukorhegyi fosát.

2021. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ha nem szavazok az automatikusan a FIDESZnek megy.
2021. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!